Jump to content

1 skarga

Prosiaczek
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Prosiaczek

Nick gracza/admina:Polski belg 

Opis sytuacji:Taka sama sytuacja co z wczoraj koleś mnie obraża non stop + łamie regulamin zabija ponad 70% więzniów zamiast dawać karniaki,Był mam talent zostałem z 1 typem on pierwszy pokazywał talent nałożył czapke globus i się tylko kręcił poprosiłem o pustą broń nie chciał dać to poprosił snajpera to ogarnięty dał miałem broń i pokazałem tykający zegar i mnie zabił (faworyzacja) miałem lepszy talent.

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:09.11  3:50 i 8:00

Dowody(ss/demko):HLTV-1811091310-jail_alonecity_v1

10:00 kolejne zabijanie bez dawania karniaków 

Edited by Prosiaczek

Chłopie uspokoj emocje :) ile mozna pisac te skargi , Chlopie to nie jest teamat nawet na skarge , nie spodobal mi sie twoj talent i tyle ^^ , Jestes Czlowiekiem ktorego nikt nie lubi na tym Serwie serio ;p ja czesem mysle ze jestes upośledony ale to moje zdanie. bo kto normalny pisze skarge co 13 minut , Admini juz nie maja sily do Ciebie nie moga wejsc na serwer normalnie pograc Bo Prosiaka ktos zabil i on chce bana dla kogos ^^ , Czekam z niecierpliwością az Opiekunowie  sie wezma za Ciebie , Pozdro :>

Edited by Polski Belg!

Doucz się na czym polega Mam Talent. 

Demko nie nagrywa głosu, więc nie ma jak udowodnić tych freekilli. 

A co do obrazy, przejrzałem logi 4 razy, nie ma tam żadnej obrazy w Twoją stronę. Więc następnym razem daruj sobie wypisywanie, że gracze Cie obrażają, bo kłamstwo ma krótkie nogi.

Skarga nie słuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.