Jump to content

odwołanie

Grubby
 Share

Recommended Posts

Nick z CS: Grubby
Admin banujący: Nwm jaki
Serwer: Only #DD2
Data zdarzenia: 07.11.18 około godziny 21:18
Opis sytuacji: Jakiś chłop nie robił celów i powiedzialem zedostaniesz perma farfoclu i zamias zbanowac tego chłopa za cele ja dostalem bana 
Link do bana z amxbansa(http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php): na dole wszystko jest
Wycinek bana z konsoli: 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 54 minut i 49 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Grubby 
[AMXBans] Powod : ' Kultura/Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 598743817 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 178.42.91.128 ' 
[AMXBans] =======================================

Prosze o rozwiązanie sprawy bo to jest przesada !!!!!!!

Obrażasz jak padniesz itp. Wiadomo, każdemu może się zdarzyć. Ty to robisz zbyt często i niesmacznie. Tak, gość nie robił celów mapy i od Ciebie poleciała wiązanka. Dałem Ci prawie całą mapę, żeby zobaczyć, zweryfikować. Ze względu na w miare bogatą historie w bansie, dostałeś taki a nie inny wymiar kary. Popraw swoje zachowanie :)

Nie zgadzam sie z tym kompletnie. ponieważ inni też odwalają a ja powiem cos nie tak i odrazu mam bana za kulture ale sorry ale to jest jakieś poje**** ja pomagalem drużynie i nikt mi nie zwracał uwagi bo ich kierowałem a ty mi tu gadasz ze ja po zginięciu płacze i wyzywam sorry ale jak już to tylko info !!!!!!! Nie zgadzam sie !!!!!!!!!

Byłeś dzisiaj przeze mnie i upominany i banowany, wracasz i dalej zachowujesz się tak samo - wieczne przekleństwa, cwaniakowanie, a nawet i zdarzają się wyzwiska.

To że ktoś nie wykonał celów (spóźnił się sekundę czy dwie z podłożeniem paki) ani trochę nie usprawiedliwia Twojego zachowania.

Robi się to niesmaczne, tak ja M8 napisał, i nie będziemy tego tolerować. Ban słuszny. Na przyszłość użyj u@ zamiast obrażać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.