Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mokra Jolanta
GT (http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015): https://www.gametracker.com/player/Mokra Jolanta/80.72.40.221:27015/
Mutacja: Tak
Znajomość amxx: 9/10
Dlaczego ty?: Ponieważ, gram na tym serwerze od roku z przerwa wakacyjną. Jestem szanowanym,znanym i lubianym na serwerze. Mam dlugi starz na serwerze 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: Przez internet.
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Platforma (STEAM/NON STEAM): NonSteam/Steam (Po wyplacie xD)
Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Gt może być 

-Mikro kup lepsze Bądź je włącz bo nigdy Cie nie slyszalem lub myślałem że to jakieś 10+gada :) - amx pełen podziw :)

Brak steam to wielki minus :) wypłat jest wiele a ile trzeba czekać uhuuuuuuhu :) koszt Maks 70 i masz steam z Cs 

-ale jestem oczywiście na Nie :) Za mało ło o sobie a raczej nikt nie da Ci Adama bo jesteś szanowany i lubiany a z Tym raczej bym polenizował :) wątpliwa kwestia :) a swoje wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry @Rossa Voorhees i @Nunko, wtrącam się, ale wiecie, że ktoś stoi nad wami :P 

- Czy jesteś lubiany i szanowany, to bym bardzo mocno polemizował... Takie rzeczy to mogą pisać inne osoby, np. opiekunowie, bo oni rzeczywiście są tacy, są też inni gracze, którzy coś takiego mogą napisać i przejdzie... U Ciebie nie.

- Zachowanie na serwerze to ogromny minus. Szkoda, że był reset bansa jakiś czas temu, bo bym wszystkie bany za brak kultury wyciągnął. Ostatnio dostałeś od @#Legendary RaXeN za kulturę, a ile Cię ominęło banów, bo dostałeś ostrzeżenie, to inna sprawa.

- Amxx 9? Poddam to w wątpliwość i to bardzo mocno. Skopiować komendy z internetu każdy potrafi, gorzej, gdy przychodzi do koniecznego działania...

- GT idzie po górach dolinach... Masz dni, gdy jest dobrze i dni, gdzie osiągasz dno... 360 byś teoretycznie wyrobił, ale jak chodzi o przydatność...

- mikro pierdzi, szkoda, bo prawie śmierdzi - zwłaszcza jak teksty, które na nim często leciały...

- [email protected] w Twoim wykonaniu pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza to:

L 10/04/2018 - 18:21:40: [adminchat.amxx] Chat: "Mokra Jolanta<6433><STEAM_1:0:2134859898><>" chat " jak bd na stronie to wypowiedzcie sie o admina dla mnie "

A tego nie tolerujemy. Wcześniej nie było wcale zgłoszeń, ale jak złożyłeś podanie, to się nagle na [email protected] uaktywniłeś. Nieładnie.

- Ortografia leży, kwiczy i podnieść się nie chce... STAŻ...

I jeszcze jedno. Ekipę adminów chcę mieć zgraną, najlepszą. Ciebie tam po prostu nie widzę, skoro nawet admini się wypowiadają na nie w tej chwili.

Odrzucam.

By Nunko,

Wtrace się i ja .Roni Ty to potrafisz dosadnie ująć wszystko w jednym prostym zdaniu .Sory Mokra Jolanta ale taka prawda i podanie odrzucamy .Popraw sie :)

By Roni,

Jedno zdanie, a tu prawie esej powstał xD

By Rossa Voorhees,

Roni, nic dodac, nic ujac. Brawo bocie XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.