Jump to content
Nunko

Witam problem z cs 1.6

Recommended Posts

Moderator

Mam problem od dłuższego czasu z cs 1.6 :( Jak wejde to pogram chwile i mnie wywala i pokazuje ze duzy ping jest , nie mam zadnych programów nic nie sciagam jak pisza aby  sprawdzić to ale to nie jest to .Robilem reinstalke csa tez nic , format tez nic wiec już sam nie mam pojęcia co to może być .Dla tego proszę o pomoc 

no ja właśnie miałem taki sam post pisać bo tak samo i u mnie się dzieje zrobiłem reinstalację całego oprogramowania na kompie tylko nie mam pojęcia czy podciągnięcie na maxa fps'ów cos da 

@aSiorr albo @Roni może wy coś będziecie wiedzieć  na ten temat 

Moderator
Author of the topic Posted

3 razy robilem format dysku , cliner taki program do czyszczenia kompa tez proponuje , skany dysku , defragmentacja i spojrzeć czy nie ma wirusów . Można tez pobwic się w ustawieniach wejdź na youtube i wisz problemy z cs 1.6 dużo tego ja np. tak szukałem i starałem się robic tez tak jak mowia ewentualnie @d0naciak zapraszam do dyskusji :) 

Premium

Masz tak na każdym serwerze, czy konkretnym? Na NS i STEAM to samo jest, albo próbowałeś? I głupie pytanie, ale resetowałeś router do fabrycznych? Byś mógł opisać trochę co i jak porobiłeś. Problem w czymś jest na pewno, więcej info. Miałem coś podobnego ostatnio.

a więc tak zrobiłem całkowity format całego oprogramowania zresetowałem całkowicie wszystko od nowa wgrywałem ale cały czas praktycznie to samo a gram na nonSteam a dzieje się tak z tym pingiem jak jest więcej vipów w gdze to wywala z automatu po 4000/5000 ping i wywala cs 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.