Jump to content
Chudy12393

Archiwum Skarga Ass

Recommended Posts

Nick:Ass

Czas:01:15

Powód: http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=18638

Dowody (ss/demo): Niestety w regulaminie nie ma zasady, która by tego zabraniała.

Ogólnie "opiekun" Ass strasznie rozbrykany, kolegów banuje na 30 minut, przeciwników na 1-3h. Tutaj małe przykłady:

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=18622 - gość wysypał mi całą wiązankę po zgłoszeniu tego na [email protected] otrzymał 30 minut kary
http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=18502 - tutaj mój banik za słowo "leżeć"

Kolejna rzecz - opiekun nie zna regulaminu:

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=15567

Powody banów również ciekawe:

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=17245

Nie rozumiem dlaczego ktoś taki dostał się do zarządu, kowal jest mega sprawiedliwym i sumiennym opiekunem, w 100% radził sobie bez pomocy tego pseudo opiekuna.

edit. uprzedzając - Nie posiadałem tajemnicy odrodzenia czy innego perku pozwalającego się odrodzić.

3.33 Zakaz używania komendy "kill" w konsoli mając perk Tajemnica Odrodzenia ( 5 minut - 3h )

edit2. Ostatni raz się tutaj wypowiadam bo szkoda na Ciebie mojego czasu.

1. https://www22.zippyshare.com/v/QtDtnHNy/file.html - wiązanka od xaxaxa. Może pierwszej części nie słyszałeś, jednak kolejną już musiałeś :) było tego więcej ale szkoda mi czasu na nagrywanie.

2. Nie mieszajmy osób TRZECICH do tej skargi, gdyż jest ona tylko ode mnie NA CIEBIE. Dowód najpierw, że to było specjanie czy też nie, a domysły można wykorzystać w pracy detektywa - polecam zmienić fach. Jeżeli tak bardzo Ci zależy to tak powiedziałem to z wielkim uśmiechem na twarzy, dzieciak ma 15 lat a notorycznie prowokuje wystarczy zerknąć w logi, nie ma mapy na której by do mnie nie pisał - przykładowo https://imgur.com/a/3qfgzzY
3. Skoro notorycznie "Rushuje, obrazam, nasmiewam sie, prowokuje" to powinienem dostawać bany, a nie teraz wylewasz płacz, jakbyś był bezradny. Jesteś opiekun czy płaczek, ze się tak wyraże? Z tego co piszesz cały czas, w każdej skardze próbujesz się bronić argumentami ogólnymi wałkowanymi W KAŻDEJ SKARDZE, a nie tym co masz, bo po prostu odeprzeć tego nie umiesz. Jak coś spartolisz, to piszę skargę ze względu na brak umiejętności zachowania się w danej sytuacji. Jeżeli bym przykładowo rushował, to upadły nadal by był adminem, na wasze nieszczęście mam cały czas odpalony temat ze strefami rashu i dobrze wiem jak daleko mogę biegać.
PS. Nie pisz skrótami, bo nic nie można zrozumieć. I oczywiście mógłbyś zacząć poprawnie pisać, ja jestem tylko zwykłym graczem jednak od opiekuna oczekuje się tego aby potrafił poprawnie pisać po polsku.

@Roni @Zimny

Edited by Misiowa renka

1. to przy xaxaxa nie była wiązanka wyzwisk i sie zdenerwował bo został zabity i dałem mu aby ochłonął

2. Przy banie za prowokacje "Leżeć:" zrobiłeś to umyślnie bo się uwziąłeś na tego gracza wraz z panem trzecim i w dodatku po banie powiedziałeś przez mikro "było warto to powiedzieć" obrażacie go od dzieciaków i żeby zamknął się bo nie ma mutacji, a także go poniżacie przy innych...

http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1809151532-de_aztec.dem.zip

Polecam obejrzeć od 13:00 do 13:30 jak nequ traktuje graczy na których się uwziął i ten infinity ma tak ciągle z nim, a także gracze którzy zaszli im za skórę.

3. człowieku omijasz regulamin szerokim łukiem cały czas i robisz z siebie wielce pokrzywdzonego np teraz wpisujesz w console kill aby nikt cie nie zabił myślisz, że ktoś jest głupi ? notorycznie łamiesz regulamin "Rushujesz,obrazasz, naśmiewasz się, prowokujesz," a do tego notorycznie mówisz przez mikro, że jestem mało inteligentny i że np jak coś do cb mówie walisz tekstem nie słyszę cie albo mówiłeś coś do mnie bo cie nie słyszę i sie naśmiewasz człowieku, a teraz wielce pokrzywdzonego udajesz u was jest zawsze tak jeżeli coś wam nie pasuje to piszecie skargi lub jeżeli coś nie jest po waszej myśli...

Edit// dostałeś bana za nadużywanie komendy kill przy strzelaniu w ciebie człowieku robiłeś to umyślnie aby nikt nie zdobył z ciebie fraga, więc co mam patrzeć jak ciągle łamiesz regulamin ? i każdemu śmiejesz się prosto w twarz ?

http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1809160104-cs_wiocha.dem.zip

a tutaj mapka na której używa notorycznie komendy kill i myśli, że jest wielki... Gadasz, że ja płaczę ? to ty notorycznie walisz skargi jak tobie coś nie pasuje i lecisz płakać bo wielce jesteś pokrzywdzony tylko szkoda, że 3/4 sytuacji prowokujesz i z każdego na serwie robisz debila i taka prawda jest i nawet nie zaprzeczaj, bo każdy się cieszył tymi 3 dniami którymi mogli pograć bez was, bo jak wy wchodzicie to ciągle robicie problemy i nikt nie chce grać !

Ps. Aris wielki cwaniaku za dyche.... Jak nequ i trzeci dostali bana to wielce gadałeś przez mikro ja nic do was nie mam ja nic do was nie mam, wiem że nequ i trzeci prowokuja i zaczynają, ale oni tak zawsze robią jesteś jednym wielkim kłamcą i lizusem bo tak to jak oni byli to robiłeś spinę od bunnego i do wielu graczy, a tak to potem wielce "Ja nic do nikogo nie mam" jesteś po prostu śmieszny i nie gadaj, że kogokolwiek banowałeś, bo tylko zbanowałeś Vinooxa bo on tobie nie odpowiadał, bo się nie cierpiliście jak psy taka jest prawda....

Co do twoich banów sam pisałeś i się przyznałeś, że zacząłeś grać na tym serwerze aby każdego prowokować "ludzi od 501" sami gadaliście, że jak gracz z 501 ginie to śmieciarka po nich przyjeżdza... jesteś takim obłudnym kłamcą, że aż brak słów z resztą każdy wie jacy jesteście i co robicie z serwerem i znajdzie się nawet z 30 osób na to aby to wam  powiedzieć w twarz, bo to nie tylko ludzie z 501, ale też admini z 401 powiedzą o was, że tylko rozpierdalacie ten serwer i go niszczycie i potem udajecie "je*****h kurwa pokrzywdzonych ludzi " i płaczecie ciągle bo ten tamto tamten to.... kurwa jesteś człowieku żałosny tak jak ten cały "Nequ i Trzeci" z du*y się wzieliście i myślicie, że wszystko wam wolno, wielkie cwaniaki z du*y wzięte i to co potraficie to skargi na każdego na*********ć płaczki za*****e !

Sory za słowa, ale już nie wytrzymałem i dość mam ich 3 bo każdy inny potrafi ze sobą grać a z nimi po prostu się nie da ! taka jest jebana prawda i nikt z tym nic nie robi tylko obwinia nas bo ciągle jest coś zle !!!

Godzinę temu, ^ Orange ^ napisał:

1. to przy xaxaxa nie była wiązanka wyzwisk i sie zdenerwował bo został zabity i dałem mu aby ochłonął

2. Przy banie za prowokacje "Leżeć:" zrobiłeś to umyślnie bo się uwziąłeś na tego gracza wraz z panem trzecim i w dodatku po banie powiedziałeś przez mikro "było warto to powiedzieć" obrażacie go od dzieciaków i żeby zamknął się bo nie ma mutacji, a także go poniżacie przy innych...

http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1809151532-de_aztec.dem.zip

Polecam obejrzeć od 13:00 do 13:30 jak nequ traktuje graczy na których się uwziął i ten infinity ma tak ciągle z nim, a także gracze którzy zaszli im za skórę.

3. człowieku omijasz regulamin szerokim łukiem cały czas i robisz z siebie wielce pokrzywdzonego np teraz wpisujesz w console kill aby nikt cie nie zabił myślisz, że ktoś jest głupi ? notorycznie łamiesz regulamin "Rushujesz,obrazasz, naśmiewasz się, prowokujesz," a do tego notorycznie mówisz przez mikro, że jestem mało inteligentny i że np jak coś do cb mówie walisz tekstem nie słyszę cie albo mówiłeś coś do mnie bo cie nie słyszę i sie naśmiewasz człowieku, a teraz wielce pokrzywdzonego udajesz u was jest zawsze tak jeżeli coś wam nie pasuje to piszecie skargi lub jeżeli coś nie jest po waszej myśli...

Edit// dostałeś bana za nadużywanie komendy kill przy strzelaniu w ciebie człowieku robiłeś to umyślnie aby nikt nie zdobył z ciebie fraga, więc co mam patrzeć jak ciągle łamiesz regulamin ? i każdemu śmiejesz się prosto w twarz ?

http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1809160104-cs_wiocha.dem.zip

a tutaj mapka na której używa notorycznie komendy kill i myśli, że jest wielki... Gadasz, że ja płaczę ? to ty notorycznie walisz skargi jak tobie coś nie pasuje i lecisz płakać bo wielce jesteś pokrzywdzony tylko szkoda, że 3/4 sytuacji prowokujesz i z każdego na serwie robisz debila i taka prawda jest i nawet nie zaprzeczaj, bo każdy się cieszył tymi 3 dniami którymi mogli pograć bez was, bo jak wy wchodzicie to ciągle robicie problemy i nikt nie chce grać !

Ten trzeci punkt był napisany przeze mnie, aby nie robić spamu, ale dopiszę coś.

Przestań zasłaniać się jednym argumentem "pisania skarg". 
Po to one są. Nie, żeby zrobić na złość, tylko dla ogółu, bo nie potrafiliście się zaklimatyzować po fuzji.
Do mnie była mowa, że dokładam do regulaminu swoją cegiełke.
Ty też to zrobiłeś. Nieważne czy jesteś Opiekunem czy nie. Masz pilnować, aby przestrzegany był regulamin, albo wcześniej skonsultować to z górą, aby nie było teraz problemów jak te. Robisz ten sam błąd co ja, a starałeś się mnie pouczać, hipokryta.

I zapytam jeszcze oraz proszę, aby nie było to ukrywane czy kasowane:

Opiekunie, co zrobiłeś podczas tych 3 dni, kiedy chłopaków (Trzeci, Nequ) nie było na serwerze, bo dostali bana?
BYŁEŚ NA SERWERZE I POZWALAŁEŚ NA PROWOKACJE PISEMNE I SŁOWNE, KIEDY JA TAM BYŁEM.
Oczywiście, ja jako admin banowałem takie zachowania typu V1n00xa, ale Ty nie kiwnąłeś palcem.

Nie wiem na kogo się wykreowałeś w realnym życiu, nie obchodzi mnie to, ale tutaj pokazujesz, że chcesz być tego przeciwnością.
*TO TYLKO ZAŁOŻENIE*
Z Kluchy, w nieudolnego, twardego, CZYSTEGO, kamyczka Maki Paki.

~~

PS. Powody banów też wysoki poziom. Proponowałbym także zaczerpnąć lekcji języka polskiego, ponieważ mamy na sieci wielu Purystów - w Tym mnie (od kwestii języka) i Roniego od kwestii zasadowej.

Donator

Dobrze, to ja z wami zrobię porządek. Ale najpierw przypomnę moje słowa z ostatniej skargi

Cytat

Co do dalszej gó**o burzy. Wejdźcie sobie ludzie na TSA WSZYSCY i kulturalnie przedyskutujcie wasze problemy względem siebie, bo robicie taką gówniarzerie, że mam wrażenie, że wy wszyscy macie maksymalnie 13 latek. Jeśli nie potraficie sami sobie z tym poradzić, może ogarnijcie sobie jakiegoś mediatora, żeby wam pomógł dojść do konsensusu?

PS: W przeciwnym razie zaangażuję w to wszystko naszego sieciowego sk******a @Roni i w tedy uwierzcie, że nie będzie się pytał o jakiekolwiek zgody i nie będzie was nakłaniać do rozmów, po prostu wywali bany na serwerach i forum i będzie z wami święty spokój.

Więc w tej chwili ukrócam wasze spiny i dam wam czas żebyście weszli sobie na TS'a, bo mam tego dosyć.

1.Zgadnie z nowym punktem regulaminu INFINITY ma dostać bana, nie wiem za co tego bana nie dostał skoro widzę co najmniej jednego admina na serwerze i jest nim need.

1. Wpisywanie "kill" w konsole aby uśmiercić się w momencie kiedy NIGDZIE się NIE ZABLOKOWAŁEŚ jest ewidentnym pomaganiem przeciwnikowi w wykonywaniu celów mapy. I mam to gdzieś czy wpisałeś to kiedy masz 100000000 HP czy masz 1 HP. Punkt który tu przytoczyłeś odnosi się stricte do sytuacji aby na początku rundy nie przenosić się na resp wroga.

Z jednej strony robisz z siebie nie wiadomo jak wielce mądrego z drugiej strony pokazujesz swoją głupotę. Nie jesteśmy w przedszkolu, a to nie jest gra dla 7 latków żeby pisać wam każdą zasadę aby było o niej wiadomo.

3. Widzę, że owe prowokacje do wszystkiego działają w obie strony. I ty NEQU chcesz w "regulaminowy" sposób prowokować ASS'a i z drugiej strony ASS ewidentnie nie jest do końca uczciwy w banach, dlatego będziecie posiadać 24h na wejście na TS'a abyście sobie porozmawiali.

NEQU dostajesz bana na 1 dzień, Orange także ban na 1 dzień. Aris także dostajesz w gratisie 1 dzień, bo widzę, że też masz dużo do wyjaśnienia z Ass'em.

To co wy tu odwalacie to jak dla mnie są działanie na szkodę serwera. Serwer zawszę miał kulturalnych ludzi i miłą atmosferę, a teraz jak się na to patrzy odechciewa się na niego wchodzić.

Jeśli dalej będzie się coś takiego pojawiać będą bany dłuższe, aż się w końcu dogadacie i będzie spokój, bo mam już tej sytuacji serdecznie dosyć. 

By Thomas,

Miałem to rozwiązać ale widzę że Mnie wyprzedziłeś danke. A co do skargi zobaczę jakiekolwiek jeszcze prowokacje lub spiny to wszyscy wylecicie.

Donator
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.