Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
Holister

Canelo vs. GGG!

Recommended Posts

Każdej nocy, kiedy Saul "Canelo" Alvarez zamyka oczy, widzi, jak bezlitośnie, runda za rundą, obija Gienadija "GGG" Gołowkina, a w końcu go nokautuje. Dopiero wtedy spokojnie zasypia. Bardzo zależy mu na tym, by na jawie walka zakończyła się tak samo. 

 

Przesta� je�� steki. "U po�owy populacji wykryto by clenbuterol"

 

 

Czekać długo nie musi, na ring w Las Vegas panowie wejdą już w sobotę. Obaj powtarzają, że to pojedynek ich życia. Odmówili stanięcia twarzą w twarz i oko w oko, co w boksie się nie zdarza. Napięcie sięga zenitu. Stawką będą pasy mistrzowskie federacji WBC i WBA w kategorii średniej. 

 

Image result for canelo - ggg

 

 

Santos Saúl Álvarez Barragán (ur. 18 lipca 1990 w Tlajomulco Zúñiga) – meksykański pięściarz, były (2011-2013) zawodowy mistrz świata organizacji WBC i organizacji WBA wagi lekkopółśredniej (do 154 funtów). Karierę zawodową rozpoczął 29 października 2005. Do grudnia 2010 stoczył 35 walk, z których wygrał 34 a 1 zremisował (m.in. wygrał z byłym mistrzem IBF Miguelem Vázquezem. W tym czasie zdobył tytuły WBA Fedecentro, NABF, WBO Latino WBC Youth w wadze półśredniej oraz WBC Silver w lekkośredniej.

 

Saúl �lvarez

 

 

Giennadij Giennadijewicz Gołowkin (Генна́дий Генна́дьевич Голо́вкин) (ur. 8 kwietnia 1982 w Karagandzie) – kazachski bokser, mistrz świata wagi średniej federacji WBA, WBC, IBF i IBO. W roku 2000 w Budapeszcie w wieku 18 lat został mistrzem świata juniorów w wadze lekkopółśredniej. W roku 2002 wystartował w Igrzyskach Azjatyckich w Pusan w wadze junior średniej. Kolejno pokonał Abdullaha Shekiba (Afganistan), Nagimeldina Adama (Katar), Song In Joona (Korea Południowa) i w finale Suriya Prasathinpimai z Tajlandii przez TKO w 3r.

 

Image result for Gennady "GGG" Go�owkina

 

 

Po raz pierwszy zmierzyli 16 września 2017 roku, też w Las Vegas. Bitwa zakończyła się remisem, choć zaskakująca była rozbieżność w punktacji. Jeden sędzia typował wynik 114:114, drugi przyznał zwycięstwo Kazachowi 115:113, a według trzeciego Meksykanin wygrał aż 118:110. Powtórkę zaplanowano na 5 maja, w kwietniu gruchnęła jednak wiadomość, że "Canelo" wpadł na teście antydopingowym. I to dwukrotnie. Znaleziono w jego organizmie clenbuterol i zawieszono. 

 

Image result for canelo - ggg

 

 

Gołowkin szydzi z niego do dziś. Twierdzi, że na ramionach, nogach i brzuchu rywala widoczne były ślady po igłach, a to oznacza doping. Co na to "Canelo"? - Problemem jest mięso w Meksyku - wyjaśnia. - Gdyby zrobić tam badania, przynajmniej u połowy populacji wykryto by clenbuterol. Uwielbiam wołowinę, ale w moim kraju musiałem z niej zrezygnować. Steki jem dopiero wtedy, kiedy trenuję w San Diego. 

 

Related image

 

 

Źródła:

123456.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 15.09.2018 o 10:55, Holister napisał:

Każdej nocy, kiedy Saul "Canelo" Alvarez zamyka oczy, widzi, jak bezlitośnie, runda za rundą, obija Gienadija "GGG" Gołowkina, a w końcu go nokautuje. Dopiero wtedy spokojnie zasypia. Bardzo zależy mu na tym, by na jawie walka zakończyła się tak samo.

Jak każdy dąży do zwycięstwa ;)

Według mnie wszystko na plusik "+

- opisanie dwóch zawodników

- zdjęcia 

- kolor

- Źródła są, aż "6"

- można się dowiedzieć co się wydarzyło

ps. nie interesuję się boksem, ale to akurat mnie zaciekawiło :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.