Zzzz1987

z(L)n

7 postów w tym temacie

Mam prosbe do adminow DD2 oprocz Vectora i Svane ! 

Dostajecie range jestescie adminami na dd2 a czemu ja mam wszystko na barki brac to ze zle bana dalem to ze musze demka pisac to ze mlodsza mi jakies skargi pisze chce po prostu sie dogadac i wspopracowac bo juz zaczyna mnie to wk***i....A ty Krystek oczywiscie ta ma racje bo jest kobieta a nie bierzesz pod uwage ze to ja mam ogarniac graczy a nie gracze mnie !!!

Po to macie range zeby ogarniac a nie na innych serwach grac Mte adma dostal wogole go nie widze...a po co ma sie dawidzioool wkurw...i ze mna gadac jak ja robie co moge a przewaznie sam tam jestem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że dajesz bezpodstawne bany i ludzie piszą na Ciebie skargę to nie jest wina żadnego innego admina. Każdy ma swoje życie jestem tyle ile mogę na serwerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopie  masz 29 lat a płaczesz jakbyś dostał kamyczkiem w plecy ble ble ble , 

Wczoraj grałem na dd2 jak zawsze    i MTE byl na serwie  Leito  , dziadek był na serwie   , 

Najlepiej napisz : Hej admini będę grał od 15 do 15:30  później od 18 do 19 bądźcie   bądźcie w tych godzinach bo napiszę  na forum  ,  że was nie widzę :) 

Ps: MTE  widzę  jesteś młody  masz 16 lat tylko to kurczę zrezygnuj z chodzenia do szkoły  , weź nauczanie indywidualne bo powiesz  , że musisz być  na serwie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będąc adminem musisz zachowywać się wzorowo, ogarniać serwer, siedzieć na spect no i tyle...

Ja kiedyś gdy byłem admina to siedziałem więcej na spect niż grałem, takie życie admina :) 

Jeżeli skarga jest słuszna to widocznie robisz coś źle, skoro czujesz, że nie umiesz sobie poradzić to po prostu- zrezygnuj. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Zzzz1987 To było żałosne co napisałeś w moim kierunku. Logi nie skłamały jak wyglądała Twoja skarga. Dałeś bana, za to, że zgłaszała Ci ludzi, o żadnym wytykaniu Ci pracy nie było tam mowy. Do tego opiekun Ci odpuścił a Ty robisz z tego powodu drakę i aferę na forum, że musisz cały serwer ogarniać. Jeśli chcesz być odciążony to załatw mi 10 adminów więcej, wtedy możesz uznać się za niepotrzebnego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Zzzz1987 napisał:

Mam prosbe do adminow DD2 oprocz Vectora i Svane ! 

Dostajecie range jestescie adminami na dd2 a czemu ja mam wszystko na barki brac to ze zle bana dalem to ze musze demka pisac to ze mlodsza mi jakies skargi pisze chce po prostu sie dogadac i wspopracowac bo juz zaczyna mnie to wk***i....A ty Krystek oczywiscie ta ma racje bo jest kobieta a nie bierzesz pod uwage ze to ja mam ogarniac graczy a nie gracze mnie !!!

Po to macie range zeby ogarniac a nie na innych serwach grac Mte adma dostal wogole go nie widze...a po co ma sie dawidzioool wkurw...i ze mna gadac jak ja robie co moge a przewaznie sam tam jestem...

Trochę w tym momencie poczułam się urażona. To, że jestem kobietą nie znaczy, że jestem na jakiś specjalnych zasadach na tym serwerze/forum. Zanim złożyłam skargę pisałam do @K1cker na GG i na steam i do jeszcze jednej osoby na GG z administracji i do @Roni o logi z serwera, druga sprawa przestudiowałam cały regulamin serwera. I dopiero wtedy złożyłam skargę. Jak pisałam nie chodzi mi o długość bana tylko o to z jakiego powodu dostałam tego bana. Byłam adminem kilka tygodni temu na dużej sieci serwerów i wiem co z to znaczy być adminem, wiem jak to jest ogarniać samemu ten cały syf jaki czasami widzimy rano. Wszystko rozumiem ale jak już pisałam to że mam cycki nie znaczy, że mi wszystko wolno, nie znaczy że każdy h@, junior admin ,  admin bądź gracz za przeproszeniem liżą mi du**ę. Chciałabym wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałam, że mnie zbanowałeś.

A dobra myślę, że jesteś na tyle dojrzałym facetem aby jedną mało ważna skargę przyjąć na klatę. 

pozdrawiam urażona  Mlodsza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie potrzebny spam robicie @Zzzz1987 Myślałem ze Ci wytłumacz wszystko na steam Ale widzę ze jeszcze musze;) 

Taka rola admina by ogarniam serwer a nie grał :)

@mlodsza  Pamietaj ze każdy jest człowiekiem i popełnia błędy może zapomnimy o tamtym bania i będziemy grać dalej?;)

Jeżeli macie jakieś jeszcze Pytania to piszcie do mnie na PW steam gg a nie robicie bezsensu tematy...

Komuś się nie podoba ze mało adminów jest?;c To pisać podania :)

Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.