Jump to content

[Skarga] Barracuda

monteravy
 Share

Recommended Posts

"Nie podobają mi się te częste zmiany SID (...gushy91, delgado91, kwiatmix12, kingpatas)
Wygląda to jakby ze zlecenia ciągnęło grafikę kilka osób." Takie słowa padły ze strony grafika @Barracuda, chciałbym, hmmmm... lepszego wyjaśnienia zamknięcia zlecenia.

Zmiana SID aż tak utrudnia wykonanie zlecenia? Rozumiem, gdybym zamówił X pączków z nadzieniem różanym i zmienił na truskawkowe (to tylko przykład).

Z mojej perspektywy grafik się oburzył tym, że uraziłem jego "dume" tym, co napisałem w zleceniu o avatar "Do grafików: "Zlecenie można pisać raz na tydzień", sygna jeszcze nie została wykonana, więc oba zlecenia mają być otwarte. ", do tego dorzuce notatke, którą raczył mnie urzec http://scr.hu/8p0m/6vcub i wywnioskowałem z niej, iż nie otrzymam wykonanej pracy z jego strony. Na tym polega jego ranga, a zlecenia do dziś nie ruszył, nawet jednej pracy nie wrzucił, gdzie widze wykonywane przez niego inne zlecenia.

Nigdy nikomu nie przeszkadzały takie zmiany w zleceniu gdy była stara ekipa grafików, a teraz nagle aż tak to utrudnia? W zleceniu o sygnature zrobił tylko dwie prace, gdzie zwykli użytkownicy robili więcej.

Jeżeli skarga zostanie rozpatrzona pozytywnie - proszę o przywrócenie zlecenia.

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jak dla mnie zmiana napisu widniejącego na grafice i to aż tyle razy wiąże się ze zmianą typu pracy, a w regulaminie napisane jest, że można prosić tylko o jeden typ pracy.
Zdaję sobie sprawę, że jest to niejasno wytłumaczone, lecz chyba na chłopski rozum idzie pojąć, że zmiany napisu zaraz po wykonaniu przez kogoś pracy jest podejrzane.
Z tego też powodu zamknąłem temat i prosiłem o poważne zastanowienie się nad swoim SID, bo w ciągu kilku dni stania zlecenia zmieniłeś je chyba 4 razy i do każdego została wykonana grafika. :) 

Edit. Nie uraziłeś mnie w żaden sposób.

Edited by Barracuda

Zmieniałem nick z którego korzystam to i z nim SID. Prosiłem jedynie o zmiane SID'a w napisie w jednym zleceniu, bo nie widziałem sensu robić miliona tematów związanych z tym samym.

Typem pracy jest sygnatura, a nie napis, a tego nie zmieniałem.

Nie widzę w tym nic dziwnego. Pod sidami: gushy91, delgado91, kwiatmix12 nie znalazłem żadnych osób, a więc wątpliwe jest to, że praca była robiona dla kilku osób na raz.

Skarga słuszna, zlecenie zaraz zostanie przywrócone.

@Barracuda następnym razem sprawdź dokładnie dowody, poszlaki zanim wykonasz tak poważny krok.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.