Jump to content

Skarga BETI

Finzek
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Finzekovsky 

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: Beti

treść: Nie wiem jak można być tak nie inteligentom osóbką ale wytłumaczę, wjechał gościu na speedhacku rozwalił 1/2 enemy wiec zawołałem "Beti banuj tego smietnika" no ale nasz szanowny bardzo dobry admin zamiast zbanować przeciwnika to najpierw zbanowała mnie za kulturę tylko nie wiem czy za obrazę cheatera czy za to że wypomniałem jej że zamiast insta banować to sobie leci zajmować długa xD. Nie potrafię tego zrozumieć co właśnie wyżej się stało i kto normalny by tak postąpił no ale jak widać gracz < cheater bo po co banować gościa która "Oszukuje" i utrudnia rozgrywkę innym skoro najpierw trzeba zbanować za "KULTURĘ" osobę która pierwsza na niego wyleciała że ma dostać bana.

Pozdrawiam Serdecznie.

dowody(w przypadku skargi): https://imgur.com/a/KU4wuME

Edited by Finzek

Nie obrażaj mojej osoby, bo sobie na to nie pozwalam Drogi Graczu :)

Byłam na jakieś 20 sekund afk, nie miałam słuchawek i jak wróciłam do gry spojrzałam na czat i było tam napisane 'najgorszakurwo' bądź coś podobnego po tym jak umarles. A więc pierwsze co to zbanowalam Cie za kulturę, a następnie się zorientowałam, że cziter jest na serwie i dałam od razu perma. 

Szacunek kolego to podstawa, zapamiętaj to sobie. 

Pozdrawiam.

tylko, że niestety droga administratorko nic na chacie nie pisałem poleciały tylko 2 teksty przez mikro "Beti Banuj tego Smietnika" oraz "Zamiast banować to gra dalej" <--- to drugi coś w tym stylu lub "Zamiast banować to siedzi na długiej" ale mniejsza, w takim razie musiałaś popełnić pomyłkę lub można wrócić i zobaczyć chat na demku bo takie teksty odemnie na sayu nie lecą :)

Nie słyszałam co mówiłeś, gdyż nie miałam słuchawek założonych - jak napisał wyżej. Zauważyłam na czacie taki tekst, więc ban poleciał z automatu. 

Człowiek się czasami myli, kwestia wyrozumiałości, a nie od razu nienawiści. :)

Admin = człowiek, tak na przyszłość 

Jeżeli ten tekst nie jest Twój to jest to moja podwójna niezdarna pomyłka. Ale to nie znaczy od razu, że masz prawo teraz pisać jaka to ja jestem głupia i beznadziejna. Wdech i wydech. Na pewno opiekunki wszystko zaraz sprawdzą i rozpatrzą. 

14 minut temu, RoCkstar ~ Forest ~ napisał:

Tez bylem w takiej sytuacji, ale wystarczy wrocic na serwer i wyjasnic sobie to na spokojnie z adminem, tak na moj rozum, nie trzeba od razu skargi skladac :)

Nawet nie było za bardzo opcji jak wrócić bo przecież dostałem banicje :D
Pozatym to nie jest skarga która ma na celu jakąś degradację czy zrobienie afery, chciałem wyjaśnić sytuację i skoro zagadka jest rozwiązana to beti na przyszłość będzie uważała z czytaniem czatu :) 

5 minut temu, V1rʊs™ napisał:

Eh... wstydził byś się wiesz nawet nie mieć szacunku do Dziewczyny/Kobiety jej... na co ten świat schodzi @beti wariatka jak ich mało czasem pomyli serwery, ale to nic :default_frantics:zawsze pozytywna:default_beach:

Pozdrawiam Virusek :)p

ta no przecież kobieta to anioł normalnie nie człowiek, atencjuszy też sporo na świecie jak widać

Ziomek wpadł, rozdał parę headów i zanim beti się zorientowała zwyzywałeś coś na czacie. Nie winię Cie, jednak Twoim błędem było to, że najpierw go nie zgłosiłeś.

Jak widać beti zadziałała szybko jeśli chodziło o obrazę, więc równie szybko poleciałby cheat gdyby został zgłoszony na u@.

Niestety admini nie są w stanie zobaczyć wszystkiego co dzieje się na mapie (tym bardziej kiedy sami biorą udział w grze).

Ban oczywiście niesłuszny, niedopatrzenie ze strony adminki. Tym razem tylko ostrzeżenie słowne, gdyż działanie @beti miało na celu nic innego jak zachowanie porządku na serwerze.

Dla Ciebie @Finzek z kolei nauczka - pierwsze co to zgłaszaj zamiast się bulwersować :)

Edited by Czarna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.