Jump to content

[PODANIE UBT] ViruS


V1rus ✘
 Share

Recommended Posts

Nick: ViruS Eternally Alive
Imię: Marek
Wiek: 22
Steam ID: STEAM_0:0:17420249 / https://steamcommunity.com/id/keraM97/
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Pracuje dosyć, ale na forum jestem w stanie na komputerze spędzić od 3 do 5 godzin i zostaje jeszcze telefon, a na telefonie mam włączone powiadomienia z 1s2k.
Opisz siebię: Mam na imię Marek, mam 22 lat, mieszkam pod Krakowem. Interesuje się E-sportem, koszykówką, piłką nożną, oraz grami między innymi (StarCraft 2, Call of Duty - mam większość części, Cs1.6, oraz CS:GO. W CS:GO grałem na inny Steam z 1-1,5 roku, przez ten okres czasu zdobywałem doświadczenie. Skończyło się (VAC-BAN) Na forum jestem dość aktywny. Zna mnie już parę/garstkę ludzi. Jestem tutaj również Administratorem serwera DD2 #3. Brat prowadzi własne forum od 8-9 miesięcy pomagałem postawić forum w kwestiach finansowych oraz wgrywać różne rzeczy na serwerze. Potrafię odróżnić dobrego gracza od cheatera. Wiem i tak mam nikłe szanse na to stanowisko, ale nie warto się poddawać więc próbuję. (Co będzie to będzie)
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym pomóc administracji w sprawdzaniu graczy, a także spróbować się na tym stanowisku. Widziałem również że odchodzi nie jaki @pat0 i otworzyła się rekrutacja.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: TAK owszem miałem mogę dać takie mocne 7/10.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Również jak wyżej 7/10.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: TAK owszem grałem między innymi ; AIM'lock, FastZoom, Fast-Switch, również na TriggerBocie, Skrypty typu Alias - (2 razy szybsze QQ)

Kontakt: Steam, GG, TeamSpeak 3, FaceBook - dla właścicieli.

Wyjaśnienie VAC-BAN CS:GO - Dostałem ponieważ używałem AntySmoke, AntyFlesh.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.