Jump to content

Skarga Harley

Guest
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Lightness

Nick gracza/admina: Obrońcę sprawiedliwych, @Harley Quinn :)

Dowody(ss/demko):  http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1805142028-jail_armageddon.dem.zip

IP/SID:  849 | Harley Quinn     | 89.78.97.44      | STEAM_0:0:430163704  | S

Data i czas zdarzenia: 21:00 Dziś.

Opis sytuacji:  przed rozpoczęciem wytłumaczę, że w tej skardze chodzi o ten podpunkt 

31. Zbyt monotonne i mało kreatywne prowadzenie będzie skutkowało upomnieniem lub przerzuceniem do TT przez admina.

Hej, cześć i czołem. 

Dziś w sumie niedawno otrzymałem bana na 30 min od niejakiego @Harley Quinn :).

Pewnie zapytacie czemu? Czym zawiniłem, otóż tłumaczę (wszystko od początku i powoli).

Dzieje się to na mapie Jail_armageddon, zakończyła się właśnie zabawa Chowany, pozostało 3 więźniów, prowadzenie wziął Harley i szybko wydał polecenie bezruch do odw.

po czym sprowadził wszystkich 3 więźniów do jednej z cel, chciał uruchomić boksa i tym sposobem zakończyć rundę. (Przypomnę tylko, że Armagedon jest ogromną mapą która posiada wiele różnych zabaw, a nasz admin [który przerzuca do tt za kiepskie prowadzenie] chciał się ograniczyć do tej zabawy.) Gdy chciał rozpocząć ową zabawę napisałem na czacie "Kreatywna administracja", jeżeli ktoś ogranicza się do boksu śmiało można powiedzieć że jest "kreatywny" (Sarkazm jakby ktoś nie wyczuł. [Są takie perełki]). Więc nie widzę problemu w tym co napisałem, gdy zabawa w boks mu się nie udała, poszedł na mapę. Gdy stworzył szereg przy ścianie (Pamiętajcie o 3 więźniach) rozpoczął pierwszą reakcje, po czym kazał wygranej osobie wskazać osobę do zabicia (Zbyt monotonne i mało kreatywne prowadzenie będzie skutkowało upomnieniem lub przerzuceniem do TT przez admina. [Pragnę przypomnieć że osoba sama posiada admina]). Kolejna kreatywna zabawa rozpoczęta przez kochanego admina "Kto zgadnie stolice ginie!" [1 minuta do czasu 0:00] Tym oto sposobem zakończył swoje kreatywne prowadzenie Pan @Harley Quinn :). Co ma pomyśleć osoba nowa która wejdzie na serwer? Admin który robi pierwszą reakcje po to by skończyć rundę? 

Tak więc dostałem bana, za prowokowanie (czyt. Stwierdzanie faktów). Chciałbym aby każdy admin wiedział że istnieje punkt w regulaminie o kreatywnym prowadzeniu. Dostałem bana za nieprzestrzeganie regulaminu, przy czym pragnę zauważyć że sam admin tego nie robi. Tu już nie chodzi o to -1 w tabeli tylko o ogarnięcie teraźniejszej administracji [Która ogranicza się do cel]. 

Rozpiska.

28- *DEAD* Lightness :  Kreatywna administracja

29 - Kreatywna pierwsza reakcja 

29:40- Kreatywna zabawa w stolice

29:40-  *DEAD* Lightness :  Narazie to czekam bana od poleja (rozmowa z innym adminem [Nie powinien się wtrącać])

30:17-  *DEAD* Lightness :  Pytaj sie kolejnego kreatywnego straznika destroya (Dalsza rozmowa z innym adminem [Destroya nie było na serwerze]) 

30:30 - *DEAD* Lightness :  Ktory straszy  /    *DEAD* Lightness :  Kreatywnym adminem  /   *DEAD* Lightness :  Harleyeem (chodzi o rozmowę wyżej)

Ten ban od @Polej wyjaśnię prawdopodobnie w innej skardze, gdzie strażnik @`DestroyeR straszył mnie tym, że dostane bana od opiekuna za zwrócenie im uwagi, a co zrobili? Przerzucili prowadzącego i pomocnika do TT w trakcie rundy.

Dziękuję za poświęcony czas.

Po pierwsze to cały czas prowokujesz do kłótni Ty - Administracja .

Dziwne jest to że nikt inny nie miał problemu do mojego prowadzenia tylko ty :hahahahah: , tłumaczyłem ci to ostatnio że takim zachowaniem prowokujesz do kłótni ostatnim razem ci popuściłem lecz wtedy stwierdziłem że ostatnio nie posłuchałeś to teraz może ci się poprawi .

P.S Nie ma to jak wjeżdżać komuś na ambicję i tłumaczyć się wielką niewinnością , dobrze wiesz że to ty zacząłeś nie potrzebnie tą kłótnie i nie wstawiaj się tutaj żadnymi skargami bo i tak znamy prawdę jeżeli dalej masz jakiś problem zapraszam do wypowiedzi @Marin , @Maykelou , @`DestroyeR .

Co do przerzucenia dla potrzeby sytuacji nazwę ich "xXx" . Gracze xXx nie ogarniali CT więc postanowiłem razem z wymienionymi osobami niżej zmienić skład CT ponieważ nie potrafili oni zdziałać kompletnie nic powiedziałem im również że pokażę jak ogarnąć tą mapę  , Wyrzuciłem ich i wprowadziłem siebie , @Marin o @`DestroyeR  po czym ty zacząłeś  odzywać się do mnie tak jak to wypisałeś niżej , żyłka pękła po ostatnich twoich wybrykach i dostałeś bana , jakby nie patrzeć jesteś jedyną osobą która cały czas wszystkiego się czepia chociaż sam pewnie nie potrafisz zrozumieć czemu , jeżeli ktoś potrzebuje mogę podesłać demko z jego wcześniejszym udziałem .  Co do słów @`DestroyeR zacząłeś spinać się do mnie lecz on stanął w mojej obronie i powiedział że zrobiłem dobrze wyrzucając ich z CT . 

Co do mojego prowadzenia : Myślę że nie jest ono zbyt tragiczne a nawet normalne jeżeli twierdzisz że prowadzę rundy w celi to zapraszam do pokazania demka w którym całą rundę gracze byli w celi bo coś chyba zamarzyłeś za mocno .

#Edit Prawda ograniczyłem rundę do reakcji aby jeszcze poprowadzić , lecz reakcja polegała na tym aby ktoś wygrał broń i miał dzięki temu łatwiejszy pojedynek .

Dorzucam demko : http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1805141314-jail_mine-fun.dem.zip

Niestety nie mogę teraz go rozpisać jutro po południu to zrobię .

00:45 -A tutaj można freekillować wszystkich czy nie ? 

02:31 - Pierwsze 2 FK

07:13 - "*DEAD* Lightness :  Destroyer kiedy dostane bana od poleja?"

+ Od początku FD do końca twojego pobytu na mapie jail_mine-fun prowokowałeś nas na U@ , jeżeli uda mi się znaleźć gdzieś je to podeślę .

Edited by 3palcewkacprze

@Harley Quinn :)jak zapraszasz to się wypowiem. Nie wiem o co chodzi w tej całej kłótni, nie obchodzi mnie to, rozmawialiśmy na team speaku po południu, coś tam tłumaczyłeś, ale szczerze mówiąc nie słuchałem zbyt uważnie. Co do samej skargi, przebywając wieczorem na serwerze zauważyłem, że @Lightness narzeka na prowadzenie Harleya, według mnie mój kompadre z administracji prowadzi raczej normalnie, nie jest on mało kreatywny jak i za bardzo też nie. Z reguły wykorzystuje mapę i atrakcje znajdujące się na niej. Nie jest grzechem to, że admin chciał szybko zakończyć rundę po zabawie i w dodatku chowanym, gdzie zabici gracze przez długi okres czasu obserwowali czarny ekran i kolorowe latarki, gdyby Harley przeciągał jeszcze ten dzień, parę osób znudzone długim czekaniem, mogłoby opuścić serwer. Wiadomo, przez minutę nie wyszło by 10 osób, ale załóżmy że te 3, 2 czy nawet jedna. Co do bana, nie wtrącam się, nie wiem czy oskarżyciel prowokował oskarżonego, czy też nie, od tego są @Polej, @Kub1nho ツ

Edited by Maykelou

Drogi kolego @Lightness mowisz ze armagedon to wielka mapa pelna zabaw zgadzam sie z tym, lecz nie zgadzam sie z tym ze @Harley Quinn :) prowadzil nie kreatywnie.Patrz ze duzo osob ktorych zginelo mialo czarny ekran i latarke po zakonczeniu takiej zabawy osobiscie gram w ostatnia reakcje zeby szybciej runde zakonczyc.. Lepiej jest zabrac wszystkich TT na mape niz tylko 3 osob nie prawda? Wedlug mnie skarga nie sluszna ;) Pozdrawiam

Skarga jest niesłuszna pozdrawiam,@Lightness ,twoi koledzy z innego serwera wbili pośmiać się ze mnie i z innych jak to ja jestem administratorem.Po drugie zaczęli robić sobie mass fk w ct i zaczęli się rządzić.Po czym @Harley Quinn :) wkurzył się i przerzucił ich wszystkich do tt a mnie ,@Marin ,@Harley do ct.Nagle powstała gównoburza z twojej strony,że ty ciągle zaczynałeś prowokować administracje do dania ci bana.Więc pozdrawiam ,skarga jest niesłuszna :D.Dobra powiedziałem o @Polej bo ciągle zaczynałeś robić prowokacje i to już wkurzało ,może błąd zrobiłem strasząc opiekunem ale po pierwsze nigdy nie prowokuje się admina i nie robi mass fk w ct nieznając regulaminu serwera ,bo wy jesteście nowi tak naprawdę twoi koledzy :D.

Edited by `DestroyeR

Guest Shōto

Aktualnie zamykam jak wrócę ze szkoły to rozpatrzę chyba że @Kub1nho ツ znajdzie czas to on tym się zajmie.

edit

Po obejrzeniu demka  ban był słuszny twoje marne prowokacje "Kreatywny  Admin" i innego typu nie są na miejscu chciałeś sprowokować admina żeby dał ci bana? od mnie za takie teksty byś wyleciał na 1 dzień ale mniejsza teraz o to, @Harley Quinn :) jeżeli nie miałeś pomysłu na zabawę a chciałeś dać zabawę w bardzo kreatywnego "Boksa" by zakończyć rundę to nie ma o co się przyczepić lecz jak się to nie udało zabrałeś ich na mapę dałeś 1 reakcje i do wybrania jest jedna osoba do zabicia to po co ich wgl zabierałeś ich na tą mapę? Jeszcze ta zabawa w stolice kto zgadnie ginie troche bez sensu jak na dwie osoby mogłeś już im dać tego sarkastycznego "Boksa"  lub iść z nimi na samochodziki. Z mojej strony powiem tyle z tego co jestem za serwerze @Harley Quinn :) prowadzi dobrze i się do tego nie mogę przyczepić. Jeszcze sytuacja  że grozicie mną , trochę śmieszne lecz @`DestroyeR przyznał się sam że zrobił błąd i za to przeprosił wiec puszczam w to nie pamieć.

Jeszcze @Lightness

Lightness -13:02:24- 'say' "Kobieta prowadzi kreatywniej niz admin"

Lightness -13:24:19- 'say' "Na poleja poczekaj"
Lightness -13:24:23- 'say' "Sam nie banuj"
Lightness -13:24:25- 'say' "Pamietaj" 

Lightness :  Uwaj bo jeszcze bana za prowokacje dostanieszsz xD

Lightness :  myslalem ze za prowo

Lightness :  Uwaj bo jeszcze bana za prowokacje dostanieszsz xD

Zbuntowali sie , h3dzik powiedzial ze teraz kreatywna runda w celi : Jego wiadomości

Lightness :  uu

Lightness :  admin style

zobaczę jeszcze raz że prowokujesz adminów to wtedy osobiście sam zajmę się tobą

@Harley Quinn :) mogłeś poprowadzić to bardziej kreatywne ale dostaniesz za to upomnienie słowne następnym razem zachowaj się inaczej.  I przypomnę ci że jeżeli skarga będzie innego typu że odwalasz na serwerze to wiesz jak to się skończy. 

Edited by Shōto

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.