Jump to content

#18 GAZETKA 1S2K

0la
 Share

Recommended Posts

Ha @Aleksandra! Jednak nie cofnęłaś mi tych głosów;) Tak myślałem, że masz zbyt miękkie serducho. Powiedzmy, że należy się ten zakłamany plusik ^^

Edited by Guest

No to teraz troche dodam od siebie. Wieje rutyna na kilometr. Nie zauważyłem żadnej nowości od poprzednich i jak czytam te wyżej komentarze, że gazetka mega itp. To się zastanawiam czy to czytają w ogóle bo podwjrzewam, że nie. Pora wylac kubeł zimnej wody i nieco ocknac grono redakcyjne. Oczywiście biorę pod uwagę, że w tym miesiącu lekko nie mieliście bo połowa złożyła rezygnacje i Aleksandra została sama by cokolwiek wydać mając ze sobą jednego redaktora. Zaczniemy od grafiki... styl jest własnością 71, może nie prawnie itd. ale to była jego wizja, a Ty freezy skopiowales puste strony i stworzyłeś coś na podstawie kogoś, nie ładne zachowanie. To niczym kopiowanie gotowej pracy (załóżmy sygnature) kopiujesz prace i dodajesz tylko nazwę na warstwę i się nazywasz grafikiem. Jesli miałeś pozwolenie od 71 to wypadaloby uiścić jakąś note na ten temat w gazecie. Zatem grafika na minus, przejdźmy dalej. Ludzie tu chyba wchodzą tylko dla elity, nie ma nic świeżego. Po mojej rezygnacji mógłby ktoś przejąć pałeczkę i napisać kolejną nowinke o serwerach, niestety tego nie ma. Awanse/degradacje są wykrocone po calej lini, byleby oznaczyc delikwenta i to wszystko. Zero kreatywnosci, można bylo z tego wyciągnąć wiele, ale to wiele więcej. Screeny są robione z połowa przeczytana, a połowa nie postów co kiepsko się prezentuję. Bo jak to wygląda, jeden wers jest oznaczony kropką i pogrubiona czcionką, a drugi nie. Jak się juz coś wstawia (ss) wypadałoby by wszystko bylo odznaczone jako przeczytane idopiero wtedy zrobić screena. Generalnie nie ma żadnej nowości, nie ma żadnej kreatywnej strony poświęconej na temat czegokolwiek. Dla mnie slabo, jedynym co was usprawiedliwia to fakt kryzysowej sytuacji. Mniejmy nadzieję, ze po powrocie Titania gazetka wróci na właściwe tory, bo ta kobieta ma wiele pomysłów i nie rzuca słowami na wiatr. Dam plusika wynuszonego za wkład ale widać gołym okiem jakie to wszystko naciągane by cokolwiek powstało. Progresu nie widać, raczej regres ale powodzenia w kolejnych wydaniach. Nie miejcie mnie za wroga, jak pisałem wyzej kubeł zimnej wody wyjdzie na dobre wam. Nie mam się też za madrale, wyrazam tylko swoją opinię, nie kazdy musi się z nia zgadzać. Pozdrawiam serdecznie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.