Jump to content

Skarga na IWeeD :)

OgNista
 Share

Recommended Posts

Twój nick: OgNista

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: IWeeD

Dokładny czas zdarzenia:20:40-20:50 

IP/STEAM_ID: STEAM_1:0:401092789

Opis sytuacji: Zacznę od tego, że admin jest nie kulturalny :) chamski i nie potrafi się opanować rzucając słowami " Bo zaczynasz mnie wk******ć " Tak się zachowuję admin ? Chyba już były na niego skargi odnośne jego "Kultury i bezczelności " Po drugie :) Zgłaszałam z  kilkanaście razy gracza o podejrzenie softa.. Żaden z adminów nie raczył wejść na specta i to sprawdzić,, po czym po kilku mapach ktoś wszedł i pan admin zbanował mnie bym nie spamowała śmieszne to troszkę. Proszę o zrobienie porządku z tym adminem :) 

Dowód (demko/ss):

SHU_RgJJye.png

SHU_KVDDjr.png

Popieram! Admin rzuca wulgaryzmami na lewo i prawo, a potem jak coś mu powiesz w stylu "zamknij się" daje bana. Przed chwilą miałem taką sytuacje, to jest dowód, że admini czują się za pewnie i obrażają graczy, klną do nich.. To jest niedopuszczalne, ale to nie my ustalamy zasady.

vixa vixa :  Ej weed prawniku, ja tylko sie pytalem czy dostane bana

[V.I.P] iWeeD :  a po ch*j sie pytales ( tutaj było bez cenzury, ale forum zacenzurowało.)

I tutaj napisałem by się zamknął, minuta później:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Reason: 'Zamkniesz sie ty, ochlon + prowokacja'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:9991437'
[AMXBans] Your IP: '185.29.84.14'

Tutaj pisze bym ja ochłonął a tu widać, że adminek IWeeD sobie nie radzi z emocjami. (tak wiem, że Azur mi dał bana.)

Pozdrawiam :)

Edited by vixa vixa

Scrapi po pierwsze to ja jako jedyny zareagowałem a przypominam sobie ze ty SPAMOWALES na u@ :) vixa a co do ciebie to nie moglem patrzec na twoje zachowanie w stosunku do administratora Azur, ponieważ było ono nie na miejscu :) czlowiek nie maszyna, moze sie pomylic w przyciśnięciu złego klawisza a ty pozniej prowokowałeś do kłótni i dlatego też ja zareagowałem. dziekuje za uwage, i prosze juz nie spamować pod postem, niech lemon oceni. ( widział to wszystko, ponieważ był na serwie)

10 minut temu, vixa vixa napisał:

Popieram! Admin rzuca wulgaryzmami na lewo i prawo, a potem jak coś mu powiesz w stylu "zamknij się" daje bana. Przed chwilą miałem taką sytuacje, to jest dowód, że admini czują się za pewnie i obrażają graczy, klną do nich.. To jest niedopuszczalne, ale to nie my ustalamy zasady.

vixa vixa :  Ej weed prawniku, ja tylko sie pytalem czy dostane bana

[V.I.P] iWeeD :  a po ch*j sie pytales ( tutaj było bez cenzury, ale forum zacenzurowało.)

I tutaj napisałem by się zamknął, minuta później:

[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Reason: 'Zamkniesz sie ty, ochlon + prowokacja'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:9991437'
[AMXBans] Your IP: '185.29.84.14'

Tutaj pisze bym ja ochłonął a tu widać, że adminek IWeeD sobie nie radzi z emocjami. (tak wiem, że Azur mi dał bana.)

Pozdrawiam :)

Inteligentny człowiek raczej zobaczyłby amxbans i od kogo go dostałeś. Cos jeszcze do dodania ? 

@iWeeD

Sorry ale tutaj nie Scrapi ;) po drugie możesz pisać co chcesz jesteś nie kulturalny, chamski brak szacunku co tu więcej mogę dodać, a co do "Spamowania na U@" To wybacz nie moja wina ze 3 adminów siedzi i gra zamiast czytać u@ jakoś inni wcześniej z tym problemu nie mieli, a to że ja zgłaszałam 10x razy na u@ nikt nie umiał sprawdzić tego to wybaczcie. Czekamy na Lemona ;) 

Edit: Pragnę dodać kolejny dowód :) Oj IweeD ta pewność siebie cie kiedyś zgubi :

SHU_56Dnzv.png

Edited by OgNista117

Spoko wybaczam :D ale nikt glupi nie jest i wiadomo ze to scrapi :) ja tylko gdy zobaczylem na u@ wszedlem od razu a Ty ciagle spamowales u@ :) takze juz nie spamuj tutaj i czekaj na lemona. Tyle w temacie.

Ale wy robicie szum na tym forum i tymi bezsensownymi " skargami " Dostałaś bana na " 5 minut " i Cię to boli hahahah śmiech na sali serio.

A po drugie człowiek ma prawo wybuchnąć każdy ma emocje jak wspomniał @iWeeDczlowiek nie maszyna ". Nawet sam admin czasem nie wytrzymuję 

Ty też swoje zachowanie dziś pokazałaś na serwie 

Ktoś się Ciebie coś pyta a ty odpowiadasz " po*****y? " Więc jak ty też się zachowujesz? Sama masz emocję i tak się odzywasz

Jeszcze dodam że śmieszne jest to że według was każdy ma softa 

Gracie tymi " przyczajonymi " to wiadomo że Cię nie widać 100%!!

Wiadomo admin powinien to sprawdzić no ale co jakaś mapę pisać że ktoś ma Softa trochę żałosne. 

@vixa vixa po sprawdzeniu twoich banów to złapałam się za głowę, ban " obrażasz " jest ich kilka 

Więc kolego to też jest niedopuszczalne zachowanie do Admina np. " zamknij sie " albo " ej weed "prawniku" " to może też jest chamskie dla kogoś 

I głupie pytanie czy dostaniesz bana 

Przeprosić pewnie i co? Będziesz jeszcze kogoś wyzywał 

@LemoN niech ogarnie

Jak się podpuszcza admina to tak jest. Każdy ma jakiś próg i w końcu coś odpowie. @iWeeD mógł nie pyskować i po prostu zbanować skoro ognista spamowała ale nie będe wyciągał żadnych konsekwencji bo według mnie taka sytuacja się do tego nie nadaje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.