Jump to content

Admin WarninG !? 2 szansa?

Recommended Posts

Twój nick z gry: WarninG !?
Twoje imię: Sebastian
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):  https://steamcommunity.com/profiles/76561198081514374/
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/WarninG !%3F/80.72.42.126:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6:  juz bedzie z 6-7 lat ( bo wkoncu dzis urodziny mam hahaha )
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 6-7
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Będzie juz z 1-2 lata
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak miałem
Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK
Czy posiadasz mutacje: TAK
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Poprzez sieć bo grałem na codach i mi sie znudziły i miałem ochote na JB

Wiem że narobiłem dużo złego ale poprawiłem swoje zachowanie a gt tylko dlatego takie słabe bo przeprowadzke miałem z kobietą i musiałem pogodzić i prace i przeprowadzkę przepraszam.

Edited by Warning !?

Jestem na tak.

+wiek

+mutacja

+amxx

+steam

+staż w cs

Uważam, że potrzebujemy więcej adminów, bo to co się dzieje ostatnio na serwerze w godzinach popołudniowych (a nie zawsze są admini/strażnicy), to przechodzi ludzkie pojęcie, bo jak widzę 3 siedmiolatkow w ct, z czego żaden nie zna regulaminu, a jeden z nich kampi w gr (XD) i wyzywają innych graczy, to mną trzepie.

Edited by KOSZYKOWKA TO ZYCIE! <333

Na nie. Mowisz ze sie zmieniles, jakos tego nie widzialem patrzac na Twoje ostatnie wpisy na forum sadze ze nic sie nie zmieniles. Dalej jestes wscipski, myslisz ze wiesz wszystko a tak na prawde nie wiesz nic, a jezeli cos Ci sie stanie przez pewna osobe nie wazne czy z przypadku czy specjalnie od razu go wyzywasz po czym blokujesz ja na steam czy gdzies tam bez mozliwosci wyjasnienia calej sytuacji.

49 minut temu, KOSZYKOWKA TO ZYCIE! <333 napisał:

bo jak widzę 3 siedmiolatkow w ct, z czego żaden nie zna regulaminu, a jeden z nich kampi w gr (XD) i wyzywają innych graczy

Dokladny opis Warninga tutaj podales XD

Tak poza tym nie jestem pewien co do Twojego wieku. Tutaj piszesz ze masz 20 lat natomiast na FB masz ze jestes z 2000r.

2018-2000=18 | 18=/20 - zreszta nawet na 20 nie wygladasz.

Ja wypowiem się może trochę inaczej niż reszta. Osobiście nigdy nie miałem z Tobą problemu, lubiłem Cię i normalnie byłbym na tak, ale każdy wie jaka była sytuacja i dostałeś degrada. Oczywiście ten fakt nie skreśla Cię, bo każdy zasługuje na drugą szansę, a wiem to z doświadczenia, ponieważ też taką dostałem. Moim zdaniem powinieneś pograć jeszcze z tydzień, lub dwa, pokazać nam, że się poprawiłeś i chcesz z nami współpracować, a nie kłócić się. Także póki co jestem na nie, ale tak jak napisałem, spróbuj za tydzień.

To może i ja się wypowiem wiadomo każdy zasługuje na drugą szanse to prawda,ale gdy stara się zmienić  i pokazuje to,niestety ja tej zmiany u tego użytkownika nie widze jednym słowem widze tu tzw.pajacerke i nic więcej. Osobnik ten stara się o ponowne bycie adminem (wzorem dla innych graczy czy to młodszych czy starszych) odpowiadając graczowi zapewne młodszemu od siebie cyt. "Ja Ci kura załatwie bana na ct i zamknij twarz bo mikro +16" czy nie można było to zrobić bardziej delikatnie jeśli ten gracz nie ma mutacji ? . Następnie pisaliśmy sobie na serwerze z kim mamy kontakt ktoś tam pisał że z Mysiakiem ja dodałam że z Donaciakiem,Wargim,Polejem tak dla żartów i ktoś tam napisał czy ma mi dać medal a ja że oczywiście może mi dać :D no ale nasz przyszły Pan admin musiał się wypowiedzieć słowami "Od niego to możesz dostać nasienie męskie patroszone" wiadomo nie uraziło mnie to wręcz spłyneło jak po kaczce ale takie odzywki to słabe jak na kogoś kto ma dawać przykład moralnego zachowania..

Podsumowując na początku sprawiałeś bardzo dobre wrażenie,nawet Cię polubiłam ale no coż widać jak zmieniłeś swoje "postępowanie":)  Wielkie NIE

Edited by Czarnaa ^^

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.