Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Witam zastanawiałem się czy nie rozwazylibyscie możliwości wprowadzenia takiego urozmaicenia jakim jest leżące granaty po śmierci 

Skoro bronie zostają to czemu granaty by nie mogły ? :)  napewno spodobało by się to graczom na server ze jeżeli było to kiedyś poruszane to przepraszam nie przeglądałem archiwum 

Edited by EmerytBC

Jestem za tym, by granaty po śmierci zostawały, tak jak i broń podstawowa i wraz z nią również pistolet. Leczenie odpada, bo jak to ktoś wyżej ujął, to Classic jest, a nie żaden mod w stylu COD. 

Przeciw, mimo iz mam VIPa to jako normalny smiertelnik wolalbym zeby nie mozna bylo podniesc, imo rozprasza i powoduje utrate koncentracji bo przeciez widze granat to biegne go podniesc :) Jak kto woli, jak pol teamu padnie to masa granatow bedzie lezec i wyjdzie na to ze samymi HE bedzie sie zabijac xD 

Nie, trafiłem tutaj i zostałem z uwagi na klasyczny charakter serwera.

O ile jestem w stanie zrozumieć wyłączenie Friendly Fire i przenikanie osób (choć to już mniej) na serwerze FFA, by zapewnić płynność gry, to granaty jak dla mnie już za dużo. Należałoby wówczas usunąć Classic z nazwy.

PS. A co z asystami? Był swego czasu temat i miał być zwiększony poziom dmg w granicy bodajże 30-50 hp do zaliczenia asysty. Tematu nie widzę, zmiany nie są wdrożone.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.