Jump to content

Dziwna kara

Larry2k
 Share

Recommended Posts

Na początku tylko powiem, że niewiedziałem gdzie ten temat umieścić, więc robię go tutaj :)

Pewnego dnia, wchodzę sobie na JailBreak i zauważyłem, że mam karę na CT. Bez żadnego powodu, po prostu karę na CT, nigdy wcześniej żaden admin nie zwracał mi uwagi, żaden mnie nie wywalił z CT, nie mówiąc już o tym, że w CT byłem może z dwa razy, nigdy nie freekillowałem, więc nie wiem o co chodziło. Potem gracz o nicku Mllody i pare innych osób napisali mi, że miałem włam na konto, o którym nic nie wiedziałem. I chyba właśnie wtedy dostałem karę na CT, nic dla mnie nie wiadomo, chciałbym po prostu wiedzieć skąd, dlaczego dostałem karę na CT (prawdopodobnie permanentną). Dziękuję :) (Proszę, żeby osoby które coś o tym wiedzą, się wypowiedziały). 

Po sylwetrze wejdź na serwer.(Dlaczego po sylwestrze? Ponieważ wątpię żeby ktoś z administracji grał w tym czasie na serwerze)Gdy będzie jakiś admin(nawet ja) to napisz żeby Cię przerzucił do ct w celu sprawdzenia czy można dać ci ub na grę w ct. Myślę że zbędna jest już tutaj jakakolwiek dyskusja :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.