Jump to content

Skarga

Björn Żelaznoboki
 Share

Recommended Posts

Nick:BadGamer i NEQU

Czas:ok 14:40 

Powód:Nierówne traktowanie użytkowników

Dowody (ss/demo):LFRSIpVf.thumb.jpg.3c6aae8c820260981447c49ec9214575.jpg

Po kilkukrotnym zgłaszaniu rozmów nie dotyczących gry w końcu  admin upomnial gracza.Lecz ten gracz w dalszym ciągu łamał ten podpunkt regulaminu admin znów upomnial i znów nic inni to już z piec razy by dostali bana.Nie da mu bana bo to przecież stały gracz.

PS. @czerwoniak szykuj się teraz poluje na Ciebie skończy się śpiewanie

Nie rozumiem skargi, zgłosiłeś to chyba 2 razy, a ja po każdym razie upomniałem BdG, za drugim razem poskutkowało, więc go nie banowałem. A tu nie ma żadnej faworyzacji bo nie robię tak tylko z tym graczem lecz każdym. A tak wgl gdyby nie osoby mówiące przez mikro to na serwerze byłoby za nudno.

Edit. Szaman nie rozumiem cię. Upomniałem gracza? Upomniałem.

Poskutkowało? Tak!. Więc w czym problem?

Poczekamy na Xereviego i on rozstrzygnie.

Edited by `BadGamer

Byłem, jestem i będę ta jedyna osoba której to przeszkadza dopóki bedzie taki zapisem w regulaminie, ja regulaminu nie pisałem więc wypadało by się do niego dostosować.

PS.Juz po świętach

25 minut temu, `BadGamer napisał:

Nie rozumiem skargi, zgłosiłeś to chyba 2 razy, a ja po każdym razie upomniałem BdG, za drugim razem poskutkowało, więc go nie banowałem. A tu nie ma żadnej faworyzacji bo nie robię tak tylko z tym graczem lecz każdym. A tak wgl gdyby nie osoby mówiące przez mikro to na serwerze byłoby za nudno.

Jak Ci nudno to sobie komedie obejrzyj

Edited by °SzamaN°

Ja tu czegoś nie rozumiem. Jest teraz wprowadzone, że żywi nie słyszą martwych więc martwi nie przeszkadzają w grze więc o co camon?

To coś z regulaminu było ustosunkowane za czasów kiedy żywi słyszeli martwych i nie dało się już w ogóle nic grać jak nadawali cały czas. Trochę taka skarga na uczepienie się.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.