Jump to content

Podanie NEQU

NEEQU
 Share

Recommended Posts

Nick:Paf Paf | NEQU
Imię: Jakub
Znajomość AMX (1-10):Według waszej skali - 9
Sprawny i działający mikrofon:Tak
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Paf Paf | NEQU/91.224.117.247:27015/, oraz poprzedni https://www.gametracker.com/player/NEQU/91.224.117.247:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Spędzam na serwerze większość dnia, adminów jak do tej pory widziałem niewielu i chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:151704064
Staż w Counter-Strike 1.6: Jakieś 10 lat.
Czy posiadałeś już admina?: Tak, wiele razy.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: ---
ps. Co ma opiekun zm do admina na codzie? i tak siedzę na codzie i tak, z adminem czy bez niego więc to nie zrobi żadnej różnicy akurat :)
Edited by ♛ NEQU ♛

Jestem na nie grasz dopiero 5 dni i już od razu podanie grasz już 10 lat coś mi się nie chce wierzyć...

Macie jakiś klan " Paf Paf' i jak dla mnie podpowiadacie sobie. Nie znasz wgl regulaminu coda

P.S nie lubie konfidentów...

Edited by Hacker.!

Guest Katelyn

- Nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby aby opiekun serwera był adminem na innym serwerze, może się mylę ale wydaje mi się trochę ciężko będzie ci ,,ogarnąć" 2 serwy. Grasz na serwerze 5 dni ale grałeś też wcześniej, przegrałeś ok 2600 minut to też nie jest jakoś dużo.

+ Lecz w tym tygodniu bardzo często Cię widuje na serwie.  Nie sprawiasz problemów na serwie.

Mimo tego adminów jest mało i sądzę, że przyda się para rąk do pomocy. Może warto dać Ci szansę. Tak

Wyczuwam tą fale hejtu w moją stronę,ale ja jestem na tak i to nie dlatego,że dodał mnie do klanu,czy rozmawiam z Nim na serwie. ;)

Co z tego,że ma opiekuna serwera? Skoro go posiada oznacza,że wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie. Jeśli chce Nam pomóc w opiece nad serwerem,a sami wiecie,że Nas jest mało jako adminów.

Gracz nie zna regulaminu-nie jest jedyny, kwestia dokładnego zapoznania się z regulaminem cod 401.

@Hacker.! i @JacoooB piszecie,że jest konfidentem- tylko dlatego,że @JacoooB straciłeś admina? Uwierz mi,że jeśli nie od niego samego,to od innej "życzliwej" osoby @X3R3V1 lub @Krystek dowiedzieli by się co wyprawiales posiadając range admina.

Każdy hejcia,bo dziś reset i Nequ kupił lvl- kupił,bo chciał. Jakoś jak Teka wczesni j to robił nikt nawet się nie odezwał.

Dałabym okres próbny 7 dni- poznaj regulamin,daj się poznać z jak najlepszej strony graczom,żebyś mógł tworzyć godna wizytówkę serwera jako admin.

Ps: co do podpowiadania na ts- nie wiem kto komu podpowiada,bo tam nie przesiaduje,ale nikt "Paf Pafów",że tak powiem 'za rękę nie złapał' i nie ma dowodów na to,że sobie podpowiadają.

Podsumowując jestem na tak,pomoc się przyda,tylko żebyś nie zaniedbał swoich obowiazkow jako opiekun. ;)

@edit

@Hacker.! Wystarczy wejść do danej osoby na kanał pod pretekstem rozmowy i smieszkowaniu i można nagrać ;) Byłam świadkiem takich sytuacji.

Edited by Wredzioszek

10 minut temu, Wredzioszek napisał:

Wyczuwam tą fale hejtu w moją stronę,ale ja jestem na tak i to nie dlatego,że dodał mnie do klanu,czy rozmawiam z Nim na serwie. ;)

Co z tego,że ma opiekuna serwera? Skoro go posiada oznacza,że wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie. Jeśli chce Nam pomóc w opiece nad serwerem,a sami wiecie,że Nas jest mało jako adminów.

Gracz nie zna regulaminu-nie jest jedyny, kwestia dokładnego zapoznania się z regulaminem cod 401.

@Hacker.! i @JacoooB piszecie,że jest konfidentem- tylko dlatego,że @JacoooB straciłeś admina? Uwierz mi,że jeśli nie od niego samego,to od innej "życzliwej" osoby @X3R3V1 lub @Krystek dowiedzieli by się co wyprawiales posiadając range admina.

Każdy hejcia,bo dziś reset i Nequ kupił lvl- kupił,bo chciał. Jakoś jak Teka wczesni j to robił nikt nawet się nie odezwał.

Dałabym okres próbny 7 dni- poznaj regulamin,daj się poznać z jak najlepszej strony graczom,żebyś mógł tworzyć godna wizytówkę serwera jako admin.

Ps: co do podpowiadania na ts- nie wiem kto komu podpowiada,bo tam nie przesiaduje,ale nikt "Paf Padów",że tak powiem 'za rękę nie złapał' i nie ma dowodów na to,że sobie podpowiadają.

Podsumowując jestem na tak,pomoc się przyda,tylko żebyś nie zaniedbał swoich obowiazkow jako opiekun. ;)

Trudno jest udowodnić podpowiadania na ts.

Edited by Hacker.!

Jak najbardziej znam NEQU od strony wywiązywania się z roli opiekuna (jak byłem [email protected] ta kontrola była moim przykazaniem więc wiem co mówię) i pod tym względem te wszystkie hejty są poprostu wyssane z palca. Druga rzecz to, że "ma opiekuna i chce adma i nie będzie mieć czasu na to i na to" WHAAAT?? to co wy myślicie o wyższej administracji (która ma swoje obowiązki) która pogrywa na każdym serwerze i jeszcze robi robotę adminów pilnując przy okazji serwera? BZDURA!!!!!!!!! (swoją drogą, nawet sobie nie wyobrażacie jak sporo on dla was graczy COD 401 zrobił zza kurtyny)

Bo jest konfidentem. Właśnie się dowiedziałem, że nie powinno mnie lubić prawdopodobnie większość COD 401, ileż to ja degradacji już załatwiłem, o matko boska.... raczej tutaj plusik, że widzi błędy, wie co jest błędem, więc sam tego nie robi. jakby ktoś tam nie dojrzał, to ja wstawiłem skargę na admina Cannabis oraz ja napisałem do Roniego o logi po czym ten admin dostał degrada :) dzięki, bajo, oszczędźcie sobie już klawiatury na "Cześć Zimny".

Kolejny hejt "kultura"  dziś tylko widziałem jak się w końcu wk*****ł na te ciągłe płacze i tylko raz komuś faktycznie tam się odszczeknął, no ale na miłość Boską no ile można tych bzdur o kupowaniu poziomu czytać i słuchać, nawet mnie się odechciewa grać przez to, pomimo, że nie jest to hejt na mnie

Mam wrażenie, że te negatywne opinie są tylko i wyłącznie przez ten poziom, nic poza tym.

Jak najbardziej jestem na TAK, osoba doświadczona, wie co do czego oraz rzetelna w obowiązkach

Czy wiesz, że:

Jeśli chcemy kogoś ud****ć wywalamy tylko brudy? Prawdopodobnie gdyby był to ktoś inny byłyby opinie, że jest doświadczony, bo ma opiekuna oraz ogarnia amxx która jest na 9 i jak w mało którym podaniu jestem pewien prawdomówności tej wartości.

PS: względem regulaminów, poproszę warny dla tych wypunktowanych wypowiedzi, regulaminowe wypowiedzi są pełnymi zdaniami orzekającymi, a nie jakimiś adnotacjami. Bajo cwaniaczki, co sami nie znają regulaminu forum, a mają czelność wytykania braku znajomości regulaminu osobom trzecim hipokryzja w czystej postaci ;)

Jestem na Wielkie tak

+ Wiek

+ Steam

+ Wielkie doświadczenie !!!
+ AMXX

+ GT
+ Zaufanie , myślę ze można mu zaufać w 100%  znam go już okolo 2 lata i ani razu sie na nim nie zawiodłem 

- Kultura ? bo co ? bo miał już dosyć tego jak gracze plują do niego jadem bo ich kolega admin został zdegradowany ?, kazdy ma swoje limity i jak jestes atakowany z kazdej strony to musisz sie bronic , tylko jednemu graczowi się odszczekał  bo już miał dosyć, oczywiscie nie mowie ze mozna rzucać mięsem na prawo i lewo ale kazdy ma swoje limity :] 

(?) konfident ? co to wgl za punkt , dziecinada kompletna , to raczej dobrze ze administrator został ukarany za nie spełnienie swoich obowiązków :) , no ale wiadomo koledzy musza sie wypłakać i wyciągać same brudy bo za przeproszeniem boli ich sracz 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.