Jump to content

Pochwała


maniekkonrad
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Mani

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: @AntiVirus.!

treść: Użytkownik bardzo pomocny, spokojny i opanowany. Pomógł mi wczoraj na tsie w załatwieniu kilku rzeczy, bez żadnego spinania się, w przeciwieństwie do właściciela TeamSpeak-a, który myślał, że jestem trollem i nie rozumiał, że rangi mi się nie wczytują i z tego oto powodu kicknął mnie z teamspeak-a. Natomiast @AntiVirus.! miło, a przede wszystkim wyrozumiale podszedł do tematu. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Weź wyjdź płaczku bo nie dość, że pralka ma wyższe IQ niż Ty, to jeszcze ze swoim ziomkiem sapiecie się, żebym wbił na ts'a i powiedział wam to prosto w twarz. 
Jak myślisz inteligencie jak mam Ci na TS powiedzieć coś prosto w twarz? Dodam, że w poście nie ukrywałem do kogo się zwracam tylko WPROST napisałem do was... 
Mam pisać w każdym poście, w którym zwracam się do Ciebie twoje imie, nazwisko, numer pesel, buta i pojemność twojej pustej czaszki, żebyś zauważył, że to jest do Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Stary, wchodzisz na dyżurkę i po zapytaniu w czym można pomóc zaczynasz gadać, że prosisz o usunięcie rangi "mazowieckiego", gdzie nawet takiej rangi nie ma. Z resztą nie chce mi się nawet tłumaczyć, bo bez powodu kicka nie dostałeś. Jedyne co mogę dodać to to, żebyś się cieszył, że nie dostałeś perma, bo z reguły takie śmieszki i trolle dostają od strzała perma. Taki mamy klimat :)

Edited by Iwannabepro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.