Jump to content

Pochwała

maniekkonrad
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Mani

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: @AntiVirus.!

treść: Użytkownik bardzo pomocny, spokojny i opanowany. Pomógł mi wczoraj na tsie w załatwieniu kilku rzeczy, bez żadnego spinania się, w przeciwieństwie do właściciela TeamSpeak-a, który myślał, że jestem trollem i nie rozumiał, że rangi mi się nie wczytują i z tego oto powodu kicknął mnie z teamspeak-a. Natomiast @AntiVirus.! miło, a przede wszystkim wyrozumiale podszedł do tematu. :)

Weź wyjdź płaczku bo nie dość, że pralka ma wyższe IQ niż Ty, to jeszcze ze swoim ziomkiem sapiecie się, żebym wbił na ts'a i powiedział wam to prosto w twarz. 
Jak myślisz inteligencie jak mam Ci na TS powiedzieć coś prosto w twarz? Dodam, że w poście nie ukrywałem do kogo się zwracam tylko WPROST napisałem do was... 
Mam pisać w każdym poście, w którym zwracam się do Ciebie twoje imie, nazwisko, numer pesel, buta i pojemność twojej pustej czaszki, żebyś zauważył, że to jest do Ciebie?

Stary, wchodzisz na dyżurkę i po zapytaniu w czym można pomóc zaczynasz gadać, że prosisz o usunięcie rangi "mazowieckiego", gdzie nawet takiej rangi nie ma. Z resztą nie chce mi się nawet tłumaczyć, bo bez powodu kicka nie dostałeś. Jedyne co mogę dodać to to, żebyś się cieszył, że nie dostałeś perma, bo z reguły takie śmieszki i trolle dostają od strzała perma. Taki mamy klimat :)

Edited by Iwannabepro

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.