Skocz do zawartości

Iwannabepro

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  378
 • Wpisy na chatbox

  1,106
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  2d 15h 47m 30s

3 obserwujących

O Iwannabepro

 • Tytuł
  Elitarne srebro

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Bochnia
 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobilny
  iOS

Kontakt

 • GG
  106626
 • Nick
  Iwannabepro
 • Facebook
  dobrewafle

Ostatnie wizyty

1,145 wyświetleń profilu
 1. Głosowanie na serwery sieci

  Głosy oddane.
 2. Podziękowania

  W sumie to ja jako pierwszy zasugerowałem, że może być to aimlock, ale po obejrzeniu demka większość twierdziła, że jest czyste.
 3. Podziękowania

  Druga transmisja:
 4. Nightcore & Bootleg - Zombie

  Nazwa: Nightcore & Bootleg - Zombie Kategoria: Inne Link do wideo: Nightcore & Bootleg - Zombie Opis:
 5. Nightcore & Bootleg - Zombie

 6. Podziękowania

  Tobie również dziękuje za komentarz, nie wiedziałem czy masz konto na forum Godzina finału niestety się lekko opóźniła ze względu na sprawdzanie demka jednego z członków drużyny CIAWARES TEAM.
 7. Podziękowania

  Cześć, witajcie! Chciałbym Wam serdecznie podziękować za turniej. Dziękuje komentatorom @d0naciak, @Blad3, @Owca32, @CuteSatanist, @don Kamil, @KruGun i gościnnie ZTROLOWANY, którzy dostarczyli nam niezłego ubawu (postaram się wrzucić najlepsze momenty na kanał to też się pośmiejecie), uczestnikom, bo bez nich turniej by się nie odbył i widzom za to, że byli z nami przez cały turniej. Wiem, że część próbowała się za wszelką cenę do wszystkiego doczepić, ale tak jak już wcześniej wspominałem, spróbujcie zrobić coś sami, bez niczyjej pomocy i zobaczymy jak Wam to wyjdzie, bo krytykować każdy potrafi. Mam szczerą nadzieję, że kolejna edycja wyjdzie o wiele lepiej, wiem już czego brakowało w tej edycji i wiem w jaki sposób mogę to poprawić. Wszystkie cenne wskazówki wziąłem sobie głęboko do serca i na pewno postaram się, żeby to o wiele lepiej zorganizować. Jeśli coś Wam nie spasowało to przepraszam, ale niestety tak jak mówiłem, jestem tylko jeden, starałem się dla Was jak tylko mogłem, ale nie jestem robotem. Nie był to turniej na skale światową, a turniej do luźnego pogrania między sobą i sprawdzenia swoich umiejętności. Mam nadzieję, że chociaż część z Was dobrze się bawiła na turnieju. Transmisja z live: Kolejne transmisje się już wrzucają, jak się wrzucą to je tutaj dodam. Obiecuje, że kolejny turniej postaram się zorganizować na dużo większym poziomie. Tymczasem się z Wami żegnam i mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnym turnieju! Pozdrawiam cieplutko, Dominik.
 8. Drabinka - dzień drugi

  easy frags vs Spizgani Emeryci Godzina: Wstępnie 19:10 (Czekamy na odpowiedź od Spizgani Emeryci) easy frags Kapitan: @IMPOWERED Steam: Kliknij Spizgani Emeryci Kapitan: @M4MR Steam: Kliknij Misiaczki Archiego vs Dawcy Orgazmu Godzina: 20:00 Misiaczki Archiego Kapitan: @Archi_zEUS Steam: Kliknij Dawcy Orgazmu Kapitan: @zayaNN Steam: Kliknij CIAWARES TEAM vs Misiaczki Archiego lub Dawcy Orgazmu Godzina: 21:00 CIAWARES TEAM Kapitan: @K4r0 Steam: Kliknij Misiaczki Archiego Kapitan: @Archi_zEUS Steam: Kliknij Dawcy Orgazmu Kapitan: @zayaNN Steam: Kliknij Każda drużyna ma obowiązek potwierdzić, że zapoznała się z drabinką. Jeśli drużynie nie odpowiada godzina, wyżej wypisane są kontakty do kapitanów - macie możliwość przedyskutowania godziny z kapitanem przeciwnej drużyny, ale o zmianie należy mnie poinformować. Czas na potwierdzenie macie do jutra do godziny 14:00. (Potwierdzając oznajmiacie, że ustalona godzina Wam pasuje).
 9. Zweryfikowane drużyny + 1 brakująca!

  Bo próbujesz na siłę tutaj pokazać nie wiadomo kogo, chcesz to sam zorganizuj turniej i zobacz czy to faktycznie takie proste. Najłatwiej jest krytykować i wytykać błędy. Z CHĘCIĄ SIĘ Z TOBĄ ZAMIENIĘ MIEJSCAMI I Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ BĘDĘ CZEKAŁ NA POTKNIĘCIE.
 10. Zweryfikowane drużyny + 1 brakująca!

  Człowieku o co Ci chodzi? Próbowałem znaleźć drużynę, która by na Was zagrała, jaki jest sens wygrania turnieju nie mając z kim walczyć? Kontaktowałem się z kapitanem, nie ma go na steamie. Macie mi napisać godzinę, która Wam odpowiada na mecz.
 11.  Rozwiązany szczęśliwa 7 vs H1LIEsport

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12.  Rozwiązany easy frags vs Sernik i dziewczyny

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13.  Rozwiązany easy frags vs ASIENAEBAEM

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14.  Rozwiązany Misiaczki Archiego vs JKM TEAM

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.