Jump to content

Podanie ----------xXx----------

DarkSkull:D
 Share

Recommended Posts

Nick:----------xXx----------
GT (http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015):https://www.gametracker.com/player/----------xXx----------/80.72.40.221:27015/
Mutacja:Tak
Znajomość amxx:6
Dlaczego ty?:Niejednokrotnie byłem administratorem na codmodach oraz dd2 więc wiem czym to pachnie. Pomagałem przy serwerze koledze i też wiem co nieco. Gram w ciągu dnia dużo a szczególnie rano i w nocy gdzie brakuje adminów. Staram się być aktywny na forum jak i na serwerze. Wszyscy mnie znają z nicków "Niesamowity!!!:D lub xXx  ". 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: Grałem sobie kiedyś tutaj i tak jakoś z nudów wszedłem w historie csa i zobaczyłem serwer.  Przypodobało mi się ze względu na miłą atmosferę i zamierzam zostać na dłużej.
Czy posiadasz działający mikrofon?:Tak (mam wbudowany w komputerze ale troszke szumi więc używam tylko jak muszę) ale mam jeszcze działając w słuchawkach 
Platforma (STEAM/NON STEAM):STEAM 
Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE):Tak 

Nic nie zmieniałem z tego względu że nic się nie zmieniło :D oprócz poszerzenia umiejętności zachowania się na serwerze i niewchodzenie w kłótnie z graczami oraz poznało mnie więcej osób :D Pozatym poprawione gt i nadrobiony staż :D

Edited by DarkSkull:D

Tamte podanie zostało odrzucone, bo za krótko grałeś. Po bliższym przyglądaniu się Tobie, mogę stwierdzić, że nadajesz się na to stanowisko i wartałoby by dać Tobie szansę chociaż na okres próbny jednego tygodnia. Ode mnie masz moje Tak, ale jeżeli to spieprzysz to wiem gdzie się uczysz  i przyjadę na tą Krakowską. Podsumowuwując dlaczego jestem na tak:

- widzę starania tego gracza, mimo, że jego podanie dość niedawno zostało odrzucone, spróbował swoich sił ponownie 

- jest konsekwentny, każdy punkt złamanego regulaminu zgłasza na [email protected] 

- ogarnął swoją kulturę, nie wchodzi w konflikty z graczami

- wykazuje się pomocą 

- nie nadużywa mikrofonu, odzywa się wtedy kiedy jest to potrzebne 

@[Soul]jaboy myśle, że zastanowisz się nad tym i przyjmiesz go na okres próbny. Od mojej do jego szkoły dzieli mnie 12km, także jak coś zrobi nie tak to dostanie lanie. :face:

Hmm... Raczej moge sie wypowiedziec na ten temat :)

1.Tak jak @M4A1 wspomniala, bardzo pomaga administracji serwara zglaszając problemy,nie uwage admina na [email protected]

2.Czesto go widuje na serwerze, czasami jak ja rano wchodze na serwer i jest pusty to zazwyczaj go spotykam jako 1 :D

3.Zadko uzywa microfon, chyba ze podaje info.

4. Tak samo, zauwazylem poprawe w jego relacji z inmnymi graczami, nie mowiac o paru incydentach.

@[Soul]jaboy Jestem jak najbardziej za tym, żeby dołączył do naszego grona :)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.