Jump to content

Klan

*_*Daja*_*
 Share

Recommended Posts

Tylko wyrzucajac osobe dla testu (o ile problem bedzie aktualny) to nie sprowadzi go spowrotem bo ilosc miejsc osiagnie maximum. Moze po prostu osoba, ktora chcesz wywalic wplacila conajmniej 10e i nie wyskakuje prawidlowa notatka, przypominam, ze osobe placaca 10e nie mozna wyrzucic - powodem moze byc jedynie jakis konflikt badz nie granie na serwerze. Jesli jednak jestes pewien, ze nasz delikwent nic nie wplacal zglos to do Opiekuna. Powinien zwolnic nam miejsce osobiscie. W ogole jestem za tym by zwiekszyc ilosc czlonkow w team albo dodac mozliwosc rozwijania umiejetnosci, ktora po wymaxowaniu dodalaby nam mozliwosc sciagnac dodatkowo jedna-dwie osoby do klanu. Taka opcje to dodatkowe punkty rankingowe, szersze grono grajkow w klanie, wieksze szanse na wygranie wojny, szybszy rozwoj (na ktory pierw trzeba zainwestowac). Same plusy. @d0naciak kolejna moja propozycja co do klanu. 

Klan ma balans na dobrą ilość osób. Lepiej 6/7 x8 czy 4/5 x10 (po x ilość osób)?

Ja wolę, żeby było więcej klanów niż większe..  to dopiero da możliwości...

Co do problemu, limit jest podniesiony do 25e 

Albo Soul spróbuję ogarnąć problem, albo ja zrobię to po powrocie

Zgodze sie, rowniez wolalbym wiecej klanow, niz wiecej czlonkow tylko trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Ile klanow powstaje do resetu? 5? Klanow wiecej nie bedzie skoro troche gry i jest restart. Albo sie zanizy progi albo zwiekszy czlonkow, trzeba jakies rozwiazanie znalezc bo obecnie gram 3resy, wszedzie bylem w klanie i nigdy do wojen nie dochodzi. Moze gdyby klan mial latwiejsza droge do jego powstania to cos by zaczelo sie dziac. 

Na przyszłość jeżeli ktoś chce usunąć gracza z klanu niech pisze do mnie na pw (jeżeli ma jakieś powody konkretne, aby kogoś wywalić oczywiście)
Co do ugadywania się na wojny jest już zrobiony osobny taki temat. Natomiast ten temat zamykam ze względu na to, że problem przez gracza został rozwiązany.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.