Jump to content

Podanie Luqash

Luqash10
 Share

Recommended Posts

Nick: Luqash
Mutacja: dawno temu
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/luqasH/94.75.91.194:27015/ - zaznaczam, że ktoś kiedyś grał na tym serverze pod niemalże tym samym nickiem (luqasH) ale z tego co patrzyłem to już dawno nie gra i długo tutaj też nie zabawił. Moje staty i czas spędzony w grze jest od jakiegoś miesiąca kiedy wróciłem na poważnie do CS. A ogólne staty na GT są sumą mojego czasu spędzonego w grze i gracza o nicku luqasH.
Znajomość amxmodmenu: 4/10
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: szukałem dobrego serva ONLY AWP i trafiłem na tą wspaniała sieć postanowiłem tutaj zostać na dłużej.
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Gram niemalże codziennie. O moim czasie spędzonym na serverze świadczy moja pozycja w top15 - 6 miejsce i prawie 7000 fragów. Gram też często w godzinach porannych gdzie najczęściej nie ma żadnego admina. Różni gracze wtedy przychodzą na server, zdarza się, że cheaterzy też a wtedy wszyscy gracze muszą uciekać na specta lub być zmuszeni grać przeciwko oszustowi. Chciałbym zwalczać takich graczy by rozgrywki były jeszcze milsze a na severze panował porządek i kultura. Jestem dojrzały emocjonalnie i odpowiedzialny. Jeśli się uda dostać admina będzie super, gracze na pewno na tym skorzystają. Jeśli nie, trudno, będę grał dalej i może kiedyś jeszcze spróbuję ponownie :)
Posiadasz działający mikrofon?: tak
Kontakt (GG / Steam): Steam
Steam ID: STEAM_0:1:42129662
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: Nie posiadam może i wymaganego czasu spędzonego na forum i brakuje też kilku postów ale nie będę teraz na szybko pisał i spamował postami tam gdzie nie potrzeba. Tak więc 95% :)

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.