Jump to content

Dropgun sprawił, że Badania uświadomiły sobie, co jest najbardziej cenionymi rzeczami AK 47


Recommended Posts

Dropgun odkrył dzięki swoim użytkownikom, że 5 modeli AK47 jest w większości kochanych przez fanów. Nasi użytkownicy Musieli wymienić tylko 5 modeli TOP AK47! Około 20 000 graczy odpowiedziało na pytania w formularzu zwrotnym. Nasz zespół był zaskoczony wynikami śledztwa)

 

Redline - AK 47

 

AK 47 Redline zdobył drugą pozycję! Pomimo nie wysokiej ceny, wiele osób chce mieć to w swoim ekwipunku! To jest jak prawdziwa sztuka śmierci i wygląda bardzo stylowo! ..

 

AK47 - Wasteland Rebel

 

Ta skóra zajęła pierwsze miejsce w naszej analityce i jest naprawdę przyjemna.

Ta skóra ma swoje własne charyzmaty! ..

 

AK47-Fire Serpent

 

AK 47 Fire Serpent nie zajęło pierwszego miejsca, ale zajęło trzecie miejsce). Nasi menedżerowie uważają, że popularność to przypadek dni, które minęły! .. Ten Serpent oddycha ogniem ... Ten Wąż jest naprawdę jedną z najbardziej znanych skórek w ogóle...

 

AK 47-Jet Set

 

AK47 Jet Set zajął piąte miejsce! Największą potrzebą tej AK jest rozmawianie o jej popycie. Zestaw Jet to naprawdę wysoki produkt! Zestaw Jet może stać się bardziej popularny niż teraz, nasz zespół zauważył)

 

Vulcan - AK 47

 

AK zdobyła 4 pozycję według głosów graczy. Nasz zespół uważa, że AK47 jest teraz sławny ze względu na jego piękno! .. Ta skóra ma styl śpiącego wulkanu i przyciąga uwagę graczy, ponieważ to AK i gracz budzi ten wulkan :)


Wszyscy nazwani skórki użytkownicy mogą uzyskać bez wysiłku z przypadków w naszym sklepie)

Nasz zespół dzięki graczom wziął udział w tej ocenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.