Jump to content

podanie promocja

promocja
 Share

Recommended Posts

Nazwa użytkownika:Promocja
Imię:Łukasz
Posiadałeś już admina? (Jeśli tak to gdzie):Admina ts3 posiadałem na różnych tsa-ch i mam swoj własny (mały dla kumpli) :D
Ile czasu spędzasz dziennie na serwerze: 4-8h Często ze ztrolowanym i voterem. :)
Staż na serwerze: od początku gdy się o nim dowiedziałem siedzę tylko na nim i na swoim w drugiej zakładce :) 
Czy jesteś w stanie płacić składki na serwer w wysokości 10 zł?:Tak bez problemu
Twój identyfikator: yA6L3eW4d5KfbyZYxTtTBzcNVi8=
Napisz coś o sobie: Mam na imię Łukasz skończyłem technikum informatyczne teraz ide na studia żeby zostać grafikiem komputerowym. Lubie sport i oczywiście e-sport.
Dlaczego Ty:Myśle że pomogę w utrzymaniu spokoju na ts3. I zawsze próbować pomoc osobom potrzebującym.
Kontakt:

STEAM http://steamcommunity.com/profiles/76561198029496113/

By Iwannabepro,

A co to ja jestem jasnowidzem, że mam wiedzieć kiedy się o serwerze dowiedziałeś?

Raczej jestem na nie, wczoraj mnie zaczepiłeś nie podając powodu tylko musiałem napisać do ciebie (mogłeś wbić na biuro pomocy lub poke z wiadomością o co chodzi)

Jeszcze napisałem "napisz do Dominika na fb" gdzie potem poprawiłem się pisząc "napisze*" ale ty w odpowiedzi na to napisałeś "?", nie wiem czy to nie ogarnięcie z twojej strony, czy późna godzina, tak czy siak jestem na nie ale niech wszyscy się wypowiedzą.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.