Skocz do zawartości

Iwannabepro

Opiekun Serwera

1 obserwujący

O Iwannabepro

 • Tytuł
  Szeregowy Poziom 4

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Bochnia
 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobilny
  iOS

Kontakt

 • GG
  106626
 • Nick
  Iwannabepro
 • Facebook
  dobrewafle

Ostatnie wizyty

181 wyświetleń profilu

Ranga CS:GO

 • Elita światowa
 • Obecna ranga CS:GO Elita światowa
 1. Informacja dla adminów

  Mówiłem to wielokrotnie, ale powtórzę jeszcze raz. Administrator serwera nie może przenosić użytkowników, którzy sobie tego nie życzą. Tak samo nie możecie wchodzić na prywatne kanały bez wcześniejszego zapytania właściciela kanału (wyjątkiem jest wejście w celu rejestracji, po zarejestrowaniu użytkownika należy wyjść z kanału i ładnie się pożegnać). Pamiętajcie, że macie się zwracać do użytkowników z należytym szacunkiem. Nie będziemy tolerować takiego zachowania na naszym serwerze, a jak widzicie takie sytuacje to proszę pisać o tym na forum, a nie siedzieć cicho i udawać, że nic się nie dzieje, na boku rozpowiadając jakie to rzeczy się nie dzieją. Tyle ode mnie, administracje proszę o zapoznanie się z tym i potwierdzenie, bo jak widać nie wszyscy o tym wiedzą.
 2. Skarga Antivirus

  Mam nadzieję, że ostatni raz muszę pisać na temat działań administracji serwera głosowego. Jakiś czas temu pisałem na forum o tym, że administrator ma prawo wejść na prywatny kanał tylko w celu rejestracji użytkownika. Po zarejestrowaniu administrator jest zmuszony opuścić kanał, jeśli właściciel kanału nie życzy sobie obecności administratora na kanale. To prawda, administrator ma obowiązek zachowywać się kulturalnie, ponieważ reprezentuje całe grono administracyjne, a nie samego siebie. Tak jak wyżej wspomniałem, administrator ma obowiązek opuścić kanał, jeśli został o to poproszony. Masz za zadanie rejestrować ludzi, ale skoro ktoś Cię prosi o opuszczenie kanału to nie masz prawa dyskutować i to, że ani słowa nie powiedzieli nie powinno Cię w ogóle interesować. Może nie chcieli po prostu przy Tobie rozmawiać? Prywatna rozmowa to nie publiczne przemówienie. Skoro prosił to wystarczyło wyjść, a rozmowę kontynuować w kulturalny sposób przez komunikator. Nie masz prawa przerzucać bez zgody użytkownika. To, że nie było to na innej platformie nie zmienia faktu, że Twoje zachowanie jest okropne. Reasumując, @AntiVirus.! nadużywasz praw jakie posiadasz i w ogóle mi się to nie podoba. Jeszcze niedawno siedziałem na własnym kanale, gdzie każdy z administracji wie (najwidoczniej prócz Ciebie), że nikt nie ma prawa wchodzić na mój kanał bez pozwolenia. Tutaj akurat graliśmy z koleżankami w grę, ale nie zmienia to faktu, że i tak nam przeszkodziłeś wchodząc na kanał i przerzucając jakiegoś gościa tylko dlatego, że chciał porozmawiać z koleżankami, które nawet go nie znały. Czy to jest poważne? Proszę @Futuba o podesłanie dowodów całej sytuacji. Po otrzymaniu dowodów zastanowię się z główną administracją serwera co z Tobą zrobimy.
 3. Zabawa połączona z pomaganiem - www.pajacyk.pl

  45,45 zł
 4. Głosowanie na serwery sieci

  Głosy oddane.
 5.  Nowość Nowe statystyki ChatBox'a oraz inne nowości!

  Myślę, że można to wszystko jakoś pogodzić. Niekoniecznie musi się wszystko w bazie danych nie wiadomo jak długo trzymać, a jeśli chodzi o spam to powiadomienia pojawiałyby się tylko jeśli użytkownik nie korzysta w danej chwili z czatboxa.
 6.  Nowość Nowe statystyki ChatBox'a oraz inne nowości!

  Dobrą opcją byłoby w sumie dodanie belki z użytkownikami aktualnie korzystającymi z czatboxa. Jeszcze lepszą byłoby otrzymywanie powiadomień po oznaczeniu nas na czatboxie.
 7. INSTAGRAM dla 1shot2kill.pl

  Również obserwuje.
 8. Szukam mikrofonu - 100-200 zł

  Witajcie, tak jak w temacie - szukam dość dobrego mikrofonu. Kilka tygodni temu kupiłem nowe słuchawki, które sprawują się wyśmienicie, ale niestety mają okropny mikrofon, który na szczęście można odpiąć. Myślę, że maksymalnie mogę dać do 100-200 zł. Zależy mi tylko na dobrej jakości, jeśli cena jest mniejsza lub większa to możecie również podawać, szukam czegoś dobrego, ale niekoniecznie drogiego.
 9. Kim Zrobiliście Pente :D

  Annie (mój main) - pierwsza i prawdopodobnie jedyna penta w moim życiu (nie wliczając gry z botami).
 10. Q&A #34 Iwannabepro

  1. Elektryka, ponieważ staram się rzucić całkowicie palenie. 2. To zależy w sumie od firmy, ale najczęściej 43 lub więcej. 3. Gdyby tak przeliczyć centymetry na wiek, miałbym już zapewne wnuki. 4. Aprilia rs 125 z silnikiem 500 i wyglądem praktycznie jej nie przypomina. Oczywiście zarejestrowana na 125
 11. Krystek ft. Extazy - Nektar z Banana

  Pierwszy
 12. Dzień doberek, Forumowicze!

  Aspiruję na kogoś więcej niż zwykłego forumowicza przeglądającego forum 2 razy w tygodniu.Aktualnie jestem związana z inną siecią (pełnię funkcję Moderatora), ale nie można wiecznie robić tego samego w tym samym miejscu, prawda? Z takim podejściem nie wiem czy ktokolwiek Cię weźmie na poważnie, skoro zmieniasz sieć, bo znudziło Ci się robienie tego samego w tym samym miejscu jak to mówisz, ale z czasem wyjdą prawdziwe zamiary. Tak czy inaczej, witam Cię bardzo serdecznie i życzę miłego pobytu na sieci!
 13. Wracamy

  Witam.
 14. witaaam :)

  Witam.
 15. Pangeayt2.eu [EASY] - serwer Metin2

  Własny, na swoim serwerze dedykowanym. Aktualnie jest wyłączony: http://dobrewafle.pl/metin2/
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.