Jump to content

Propozycja nerfu gladiatora

RyMcYmMm
 Share

Recommended Posts

Tak jak w tytule prosze o lekki nerf klasy gladiator w kwestii szybkiego przeładowania , zamienić mu to na np 1/3 1/4 szans na natychmiastowe przeładowanie ponieważ gracz który posiada tą klase dokupi sobie no-recoil czy tez dostanie eliminator oraz posiada vipa jest nie do zabicie tylko biega  strzela full auto nie przejmuje się tym ze mu sie ammo skonczy i nie musi przeładować. 

Klasa nie jest za silna. Idąc tym tokiem morderca dostanie m4 i też bije jak potrzaskany, kapitan eliminator i na to samo wszystko wychodzi. Natychmiastowe przeładowanie to atut tej klasy a porównując je np. do eliminatora mordercy to z całym szacunkiem szmelc, bo eliminator jest o wiele cenniejszy. 

Moim zdaniem trochę głupie gadanie, przy każdej klasie się do czegoś przyczepić. 

Przy lodowym słyszałem, że za często wchodzi zamrożenie

przy gladiatorze, że HS

Przy cichym, bo jest nie widzialny

mistrz, bo widzi niewidzialnych i ma HE

morderca, bo ma no recoila

To ja się mogę przyczepić jeszcze do kapitana, bo ma 1/1 AWP.... no ludzie... was to gnie coraz bardziej z tym wszystkim.

I można się w to bawić w nieskończoność, do narkomana, do komandosa, do pompownika, do kompetenciaka, do kurde ciotki Kryśki z Tychocina...

Każdy może na każda klasę ponarzekać, bo każdego coś w innej klasie denerwuje moi drodzy

Zapraszam na serwery GO MOD, lub na klasyki, i tam nikt nie będzie wam latał z niewidką, nikt nie będzie was zamrażać, nikt nie będzie miał no recoila i będziecie zadowoleni. 

i będziecie też mieć BONUSY takie jak:  1/1 HS z AK, 1/1 z AWP i wiele wiele innych ;) 

Przypomnę tylko, że zanim Krystek dodał niewidkę i p90 do glada, to NIKT nie chciał grać gladiatorem, bo waszym zdaniem w tedy był za SŁABY, to jak to w końcu jest, bo się kurde pogubiłem... a w tedy też był 1/2 HS i zwinne palce w nim i w tedy nikt na to nie narzekał

z perspektywy grania na modach . taki k4ro bierze twardziela i jest OP czemu? ma dobrego skilla z kalacha i ladnie banie wali a co ma twardziel? z hs regeneracje 100 hp czyli jednym slowem terminator nie do zabicia . Ja czy  bym gral gladem czy inna klasa byl by placz . sprawa jest tego pokroju ze te klasy premium sa na swoj sposob op kwestia wypracowania skila i lvl tez nie ma wiekszego znaczenia. jak ktos dobrze snajperzy np. to ja takim 400 lvl padam jak mucha . kwestia skila i umiejetnosci :< ja ich nie mam xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.