Jump to content

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym dodać, że dawniej grałem na tym serwerze pod nazwą "Blladeerek", zmieniłem nick, ponieważ "powiew świeżości" nigdy nie zaszkodzi. Oto link do starego GT: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015/top_players/?query=Blladeerek (Jest tam przegrane ponad 285 godzin)

Podanie o Admina: NiSKU

1.Nick: NiSKU

2.Wiek: 15 Lat 

3.GT: http://www.gametracker.com/player/NiSKU/80.72.40.221:27015/

4.Mutacja: Przechodzę mutacje 

5.Znajomość AMXX: 7/10

6.Dlaczego ty?: Miałem okazję być tutaj adminem na serwerze i sprawowałem się bardzo dobrze (przynajmniej tak mi się wydaje), nie było ze mną problemów. Oczywiście leciały na mnie skargi, ale były to skargi niesłuszne. Nie oszukujmy się adminów na tym serwerze jest mało, przy pełnym serwerze jest 1 góra 2. Pomoc jak najbardziej się przyda a po moim GT można wywnioskować, że bardzo dużo siedzę na serwerze w ciągu dnia. 

7.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: W wyszukiwarce serwerów wasz serwer najbardziej "rzucił" mi się w oczy, bardzo mi się spodobał tryb Go Mod i tak gram do teraz <3 

8.Czy posiadasz działający mikrofon: Tak, posiadam sprawny mikrofon.

9.Platforma Steam/Non Steam: Steam, link do profilu: http://steamcommunity.com/id/Blladeerek/ (jest tam oczywiście CS 1.6)

10.Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%: Zapoznałem się z warunkami na admina i jedyną przeszkodą jest te 15 a nie 16 lat :/ 

Link to comment
Share on other sites

  • Support Admin
Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.