Jump to content

Skarga Na Admina

Kozacki24
 Share

Recommended Posts

Nick:Quebonafide

Czas: 21:27:19

Powód:Niby tekstury 

Dowody (ss/demo): http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1707152111-de_aztec.dem.zip

PS: pilnowalem paki za bardzo podskoczylem i ulamek sekundy nylem na scianie to nie powod by odrazu banowac gdzie upomnienie
ten admin sie uwzial na mnie za mape rats1337 gdy probowal mi wmowic ze smialem sie z jego wymowy a zarazem wlepic mi bana 
jest duzo swiadkow. 

ja tylko powiem że mnie nie było przy tej akcji bo od tego admina dostałem bana za to że się spinałem do gracza że się śmieje z mojej wady wymowy

a tak poza tym ten admin prowadzi swoją sieć 

Taak, czekałem na skargę. Sytuacja wyglądała tak. Wpadłem na spec na całą mapę bo jadłem kolację i przy okazji poobserwuje co się dzieje bo żadnego admina nie było na serwerze. No i akurat przeskakując po graczach trafiłeś się Ty i akurat w tym momencie wskakiwałeś na ową teksturę. Według regulaminu dostałeś bana na tyle ile zasługiwałeś. A co do sytuacji na ratsie nie uczepiłem się Ciebie, tylko byłeś jedną z osób, które śmiały się z Cysia, że w swojej wymowie ma miękkie "R". Nieładnie tak śmiać się z czyjejś wady dlatego wraz z @Asthamanti. doszliśmy do wniosku, że nie będziemy tolerować takiego zachowania na serwerze i każdy kto miał w tym swój udział zostanie upomniany a w najgorszym przypadku zbanowany. Spytałem Cie czy masz coś do dodania zacząłeś coś się pluć w moją stronę i straszyłeś mnie "wpierdolem" (XDDDDDDDDD). Wtedy Cię nie banowałem tylko dostałeś ostrzeżenie. Grasz już bardzo długo na tym serwerze i dobrze wiesz jaki jest regulamin a mimo to go złamałeś. 

@CYSIU Ty dostałeś bana za wyzywanie gościa. Wiem, że zostałeś sprowokowany, ale wystarczyło napisać na [email protected] i sprawa potoczyła się inaczej. I jeszcze podaj mi nazwę tej mojej sieci, którą niby prowadzę. Nie znam się na FTP i innych tego typu sprawach więc sieci żadnej nie prowadzę. 

@edit - po nicku nigdy nie patrz, może być ich tysiące na różnych serwerach, szczególnie mój.

Edited by FROZEN

Na tym nicku co grasz jest typek z siecią ale po nr gg się nie zgadza i nie mogłem znaleźć twojego profilu

A po drugie skąd mam wiedzieć jacy są admini na tym codzie ?? to też jest właściwe pytanie

Edited by CYSIU

Ja tam się nie będę tu wtrącał, ale byłem wtedy i padały od was prowokacje w stronę @CYSIU. Gdy pytałem się kto taki mądry śmieje się z czyjejś przypadłości, to tylko R0sse był taki odważny aby jeszcze ponabijać się z jego wymowy. Cytuje "JA TYLKO Z KŁOWY". Otrzymał bana na 30 minut.

A ty @Kozacki24 już wtedy powinieneś otrzymać bana, ale dostałeś ostrzeżenie. Cytuje Twoje słowa "Napisze zaraz do @Krystek'a sms'a i już masz po adminie". :pokerface:

15 minut temu, Kozacki24 napisał:

jaki kur... rasz jak nie zdarzylem nawet klasy wybrac

Za taki

Edited by Asthamanti.
nie

12 minut temu, Asthamanti. napisał:

Ja tam się będę tu wtrącał, ale byłem wtedy i padały od was prowokacje w stronę @CYSIU. Gdy pytałem się kto taki mądry śmieje się z czyjejś przypadłości, to tylko R0sse był taki odważny aby jeszcze ponabijać się z jego wymowy. Cytuje "JA TYLKO Z KŁOWY". Otrzymał bana na 30 minut.

A ty @Kozacki24 już wtedy powinieneś otrzymać bana, ale dostałeś ostrzeżenie. Cytuje Twoje słowa "Napisze zaraz do @Krystek'a sms'a i już masz po adminie". :pokerface:

Za taki

masz jakis na to dowod?

po wkrecac to ja tez moge

Edited by Kozacki24

Wszystko wyjasnione przez adminów, nie widze tu nadużycia uprawnień a wręcz przeciwnie. Ciesze się, że są każde szczegóły z waszej gry obserwowane i nieprzestrzeganie regulaminu karane. Dodatkowo nie wyśmiewaj adminów, bo będziesz za to banowany, każdy ma jakieś wady, on ma wymowy a to nie powód do naśmiewania się, skoro go to uraża. 

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.