Jump to content

Podanie Wiki :)

Wiki
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Wiki :)

Mutacja głosu: -

Czas spędzony na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/Wiki %3A)/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Nie

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jeszcze nigdy nie miałam okazji pełnić funkcji admina, ale chciałabym w końcu spróbować. Gram już długo na tym serwerze i dobrze dogaduje się z graczami. Jestem osobą dość opanowaną, więc nie będzie ze mną problemów. Chce również pomóc dotychczasowym adminom, bo tego nigdy nie jest za dużo. Przebywam na serwerze w dzień jak i w nocy.

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Kontakt (GG / Steam):Steam ID: STEAM_0:0:207322665

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Zapoznałam się i jedynie wieku odpowiedniego nie posiadam.

Ogromne TAK  dla WIkusi naszej :D

+lubiana przez ludzi z serwera

+ dużo gra

+bardzo mądra dziewuszka, nie wdaje się w jakieś głupie gatki i nie piehdoli bez sensu aby tylko mówić ;D

+ jak będzie trzeba to i ja i, zapewne, większość adminów pomoże w nauczeniu się wszystkiego, każdy jakoś zaczynał !

Edited by Guest

Szatanica na admina, coś nieprawdopodobnego.

Zaczynając od góry:

Wiek - Jest to rzecz, do której "teoretycznie" można by się przyczepić, ale śmiało mogę stwierdzić, iż jest to "całkiem" dojrzała dziewucha... lecz pyskata. :default_angel:

GT - Tutaj z pewnością nie ma nic do zarzucenia.

Doświadczenie - Kuleje, ale trafia w dobre ręce.

Steam - Chyba nic nie trzeba dodawać. Jest to jeden z najważniejszych wymogów.

Staż na serwerze - Dość spory, patrząc na te 455 godzin ~ znana każdemu i lubiana (przynajmniej przez większość).

Poza tym, posiada dobry kontakt z graczami (w tym też z Administracją serwera, szczególnie z @panicznyPatryk'iem, który na 100% zaopiekuje się Wiktorią).

Wnioskując: 

Pomimo słabego doświadczenia, trafia pod odpowiednie skrzydła. My (Admini - o ile mogę się wypowiedzieć za wszystkich) służymy pomocą i nie zostawimy @Wiki samej :zjaranyzbychu:

Jestem pewny, że przy odrobinie pomocy da sobie radę! -> Mój głos: TAK!

Na Tak.

Powody wyżej , sensu spamować nie ma .

Amx to nie problem :) Ktoś z nas adminów Ci pomoże w ogarnięciu tego.

Edited by Guest

Na Tak:

+steam

+kultura (w końcu uczy się od najlepszych) 

+gt 

+każdy Ciebie zna na serwerze 

+/- wiek

A co do amx to zapraszam na PW :D

PS: Ja się tobą zaopiekuję nie ma problemu :)

Edited by beki

Twój wiek nie jest przeszkodą, ponieważ znamy się nie od dziś i wiem, że jesteś ogarniętą, dojrzałą dziewczyną.
Brak doświadczenia też nie stanowi problemu, sama stawiałam pierwsze kroki jako admin właśnie na tym serwerze.
Broń Boże, nie oddam Cię pod opiekę panicznego! :D Będziesz już trzecią dziewczyną w naszej ekipie, więc razem z Aśką się Tobą zajmiemy.
Wieczorkiem pogadamy na TSie i troszkę Cię przeszkolimy.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.