Jump to content

Podanie Itachi

Itachi
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Itachi

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 22 

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Itachi/91.224.117.247:27015/

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać adminem by pomagać w utrzymaniu serwera w jego świetności karząc osoby które nie przestrzegają regulaminu, aktualnie skończyłem semestr na studiach, więc mam dużo czasu, będę często na serwerze więc będę mógł pilnować porządku. Byłem adminem już na wielu serwera, kiedyś nawet miałem swój serwer założony z kuzynem, ale to stare dzieje. Kilku adminów mogłoby potwierdzić iż często staram się zgłaszać gdy ktoś łamie regulamin, często też bywam na serwerze gdy nie ma żadnego admina i to jest uciążliwe ponieważ ludzie robią co im się żywnie podoba, a zwykły graj jak ja nie jest w stanie ich za to ukarać.

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie posiadam aktualnie

9. Staż w Counter-Strike 1.6: Dobre kilka lat, ale z długimi przerwami, dopiero od niedawna wróciłem i zacząłem grać na tym serwerze 

10. Czy posiadałeś już admina?: Nie raz nie dwa na różnych serwerach, na tym dopiero od niedawna gram, więc jeszcze nie

11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Mój brat zaczął tu grać, więc i mnie wciągnęło 

-/+ 30h na serwerze.

składasz skargi na admina który ponoć "nie ogarnia", a potem...

13.07.2017 Itachi STEAM_1:0:699880224 Quebonafide Bugujesz HE 1 Godzina   
07.07.2017 Itachi STEAM_1:0:1236762219 Zimny modul przed rozpoczeciem rundy 30 Minut(y)

nie bądźmy hipokrytami. 

- ostatnich 15 postów masz napisanych w ciągu 20h, czyżbyś próbował nadgonić forum aby złożyć podanie?

- brak steama jest minusem.

- pozostaje jeszcze kwestia tego, że na serwerze nie cieszysz się chyba najlepszą opinią z tego co wczoraj słyszałem. 

jak dla mnie w tej chwili na nie.

• Support Admin
Godzinę temu, Itachi napisał:

karząc osoby które nie przestrzegają regulaminu

Ja, yhym. A te bany u Ciebie za łamanie regulaminu? Jeszcze wczoraj Quebo mi pisał, że zbugowałeś HE na westwoodzie.

W dodatku rozdawałbyś zapewne bany za samo rozmawianie przez mikro.

Brak steam = brak admina.

Zeby nie bylo, ze jestem na nie z powodu skargi:

-brak steam

+/- godziny 

Owszem zglaszasz duzo na [email protected], ale to nie powod zeby odrazu pisac podanie

-bugowanie he na wczorajszyn westwoodzie,uzywanie modułu przed czasem... Hmmm admin powinien przestrzegac regulaminu 

Brak steam

Jeszcze szybkie nadrabianie forum po to aby spelniac wymogi na admina ... No bez przesady :)

Na nie

Edited by Wredzioszek

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.