Jump to content

Problem od Wczoraj

proceder
 Share

Recommended Posts

Powie mi ktos dlaczego w AMX BANS cs1.6  Nie jestem zbanowany \i wszystko gra  ale i tak na serrva cod 401 nie moge wejsc od wczoraj ?? :( Pisze to tylko  
You have been banned from this server      nie ma kto ma bana ani za co i do kiedy  

13 minut temu, SepiX napisał:

Możliwe, że masz takie samo IP jak IP jakiegoś zbanowanego gracza.

Mój kolega dawniej też miał taki problem ale z biegiem czasu to minęło.

12 minut temu, ~r3'M!ks napisał:

Moze poprostu dostales bana za mikro i sie zbugowało

Och, nic z tych rzeczy. Nasz kochany Proceder myślał, że jesteśmy na tyle głupi z @Lelouch'em iż nie sprawdzimy bansa, ale go sprawdziliśmy i co? I grałeś na aktywnym, ban miał wygasnąć o 14:07, a ty sobie grałeś o 11 czy 12. Nie mogłem zbanować Cię poprzez menu więc użyłem komendy banneo. Jeżeli coś nie tak, nie zgadzasz się z tym, to pisz tutaj https://1shot2kill.pl/forum/185-inne-powody/

Edited by Asthamanti.

Jak Aktywnego Bana mialem Przed wczoraj normalnie gralem wczoraj tez i nagle mnie wy*****o to jakim cudem mialem aktywnego ?>??? !!   i po za tym tak nie myslalem ziomus  jak napisales kurwa.  Wiem Asthamatni i lelouch jestescie w zgodzie i specialnie mnie ujebaliscie zeby nie gral na servie !! dobrze to wykabinowaliscie  Skurwiale dziwki pi*******e Tak po za tym Aktywnego nie mialem od kad Wredna mi dala bana pierw perma pozniej na 1 dzien od tamtej pory nie powinnienem mniec Aktywnego Bana. Wiec nie wiem jakim cudem tak sie stalo !     Ujebaliscie mnie we 2 bo was nie lubie dlatego ku**y zbolale

Edited by proceder

• Support Admin

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=24404

To jest Twój ban. Nadany przez samego Zimnego

A oto wycineczek z logów

L 07/08/2017 - 12:19:29: [mapchooser4.amxx] Proceder chose de_dust2

To oznacza, że byłeś na serwerze zanim ban się skończył. Gra na aktywnym banie = sayonara.

• Support Admin
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.