Jump to content

Podanie o Admina

CoCo Bambo
 Share

Recommended Posts

1. Imię:  Patryk

2. Nick z gry:  CoCo Bambo

3. Wiek:  20

4. Czy byłeś adminem na innych serwerach:  Tak, prowadziłem kilka swoich serwerów oraz Byłem już na tym serwerze adminem ale ze względów zdrowotnych musiałem odpuścić.

5. SteamID:   STEAM_1:0:198521952

6. Link do twojego profilu na GT z danego serwera:   https://www.gametracker.com/player/CoCo Bambo/137.74.1.201:27195/

7. Znajomość SM x/10:   6

8. Zapoznałeś się z regulaminem serwera (TAK/NIE):  TAK

9. Dlaczego chcesz dostać admina:   Sprawdzałem się w roli admina ostatnim razem u Kuby, żadnych zastrzeżeń chyba nie było bo żadnego upomnienia nie miałem ani nic w tym stylu więc chyba było ok. Potrafię zapanować nad serwerem z pewność oraz zachować kulturę osobistą. Chciał bym wrócić po przerwie, która wynikła nagle. Na komputerze spędzam resztę dnia po pracy czyli od godziny 18 do około 23-24. Pracuję codziennie fizycznie + sprzedaż internetowa stąd moje zaangażowanie w serwer. Mikrofon posiadam dobry, wszelkiego rodzaju komunikatory głosowe to nie problem. Aktualnie posiadam TeamSpeak3, Skype, Gadu-Gadu oraz Mumble. Prowadzę własny TeamSpeak3 na którego również serdecznie zapraszam dreamspeak.pl, mogę również pomóż w ogarnianiu ts'a serwerowego oraz forum też coś się znam. 

Edited by CoCo Bambo

• Support Admin
Temat został zamknięty!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.