Jump to content

podanie panicznyPatryk

Guest beki
 Share

Recommended Posts

Guest beki

Twój nick na serwerze: panicznyPatryk

Mutacja głosu: Tak.

Czas spędzony na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/panicznyPatryk/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Uważam że przyda się dodatkowa para rąk, miałem już admina na tym serwerze, ale zrezygnowałem teraz chciałbym wrócić. Adminem w tamtym czasie byłem raczej dobrym i sumiennie wypełniałem swoje obowiązki (tak myślę skarg żadnych nie było). Bywam momentami impulsywną osobą jeśli coś nie idzie po mojej myśli, ale jako admin zawsze potrafiłem nad tym zapanować. (perfekcjonista) 

Posiadasz działający mikrofon: Tak.

Kontakt (GG / Steam):Steam ID: 

-GG: 60047053

-Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197961176567

Steam ID: 0:1:455419

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak.

Wiedziałam, że prędzej czy później złożysz podanie :P  
Spełniasz wymagania i jesteś ogarniętym, aktywnym graczem. Co prawda trochę impulsywnym(tak jak napisałeś) ale nie da się nie denerwować na lemingi :)

Jestem na tak!

Edited by Justa

Panie psychiczny, znaczy paniczny. Myślę. że pan się nadaje na to stanowisko. Wymagania spełnione, wcześniej również posiadał tu admina, no i wszystko przemawia na plus. Masz TAK tylko proszę, naucz się czytać. Z dziwnego powodu jako jedyny na serwerze czytasz nick łykłyk (a zdrobniale łyku, zamiast myku) kappa

Podanie w 90% przemawia na twoją korzyść:

• GT
  • Mikro
  • Mutacja
  • Doświadczenie - pełniłeś już rolę admina na tym serwerze i z tego co dobrze pamiętam, to nikt nie narzekał.

Jeżeli dopilnujesz:

2 godziny temu, panicznyPatryk napisał:

Bywam momentami impulsywną osobą jeśli coś nie idzie po mojej myśli, ale jako admin zawsze potrafiłem nad tym zapanować

to będzie jeszcze lepiej. 

Mój głos: na TAK.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.