Jump to content

Skarga na ScreaM

✪umyj dupe 1337
 Share

Recommended Posts

Twój nick: umyj dupe 1337

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: ScreaM

Opis sytuacji:  Dostawał ode mnie banie przez smoke'a i zaczął się denerwować, po czym wbił na spect, ale jak nie zobaczył nic, co mogłoby wskazywać na to, że mam cheaty to postanowił dać mi mute za 'szumy mikrofonu'. Tak przy okazji to trochę hipokryzja bo sam w tle miał pralkę :). Jak dla mnie administratora nie powinien mieć ktoś, kto denerwuje się, że gra miernie i nie może zabić przeciwnika, po czym wymyśla mu jakieś niesłuszne kary ;).

IP/ID gracza: STEAM_1:1:151712875

Data i czas zdarzenia: 07.07.2017 około godziny 12:40

Dowód (ss/demko):  Z tego co się orientuję, to możesz sprawdzić kiedy admin używał tą komendę, a że podałem Ci godzinę to nie powinno być to dla Ciebie problemem.

Po 1. To grales Ty i Scream graliscie razem w druzynie po stronie Terrorystow.

Po 2.Wszedl na specta bo sprawdzal innego uzytkownika na serwerze nie Ciebie.

Po 3. Miales duze szumy w mikrofonie. Admin Ciebie uprzedzal zebys wylaczyl mikro a Ty jeszcze bardziej wlaczales.

Po 4. Scream ma dobry mikrofon. Lekkie szumy sa ale te 'szumy' sa bardzo malo slychalne.

Po 5. Owszem denerwowal sie na gre ale nie wymysla zadnych kar. Czasami przeciwnik jest lepszy. To wszystko :D

Po 1. Scream był na początku przeciwko mnie, bo ja byłem po terro a on po CT,

Po 2. Wszedł sprawdzić mnie, bo poszedł na specta od razu jak dostał banie na boxie na CT,

Po 3. Scream miał takie same szumy jak ja (lekkie),

Po 4. Nie denerwował się na grę, a na to, że nie potrafi nic ustrzelić, przez co dał mi mute.

A to "Czasami przeciwnik jest lepszy. To wszystko :D" powinieneś wytłumaczyć Screamowi, a nie mi, bo ja to rozumiem.

Owszem komenda była użyta okoły 12:39-12:40. Na początku mapy byłes przeciwko Scream'owi dostał banie zszedł na spect. Dziwnie to wyglądało ale spoko :D Myśle iż za takie duperele nie będziemy tutaj wyciągać nie wiadomo jakiej kary, lecz damy ostrzeżenie. Więc @  1/3 ostrzeżenie. 

• 2 months later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.