Jump to content

Podanie

Mapecik
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: MaPet
Mutacja głosu:  Jest 
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.54:27176/top_players/?query=MaPet 
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Naturalnie, byłem współwłaścicielem serwera zombie mod. Jest to serwer angielski, ale  grają tam osoby z każdych zakątków świata :)(Mogę podać oficjalną stronę jeśli potrzeba )
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Chciałbym pomoc adminom jak i nowym graczom, mam doświadczenie w pełnieniu tej funkcji, zapoznałem się z regulaminem serwera w 100 %.  W porach nocnych jestem dostępny częściej, ponieważ pracuję na zmianę nocną, mam możliwość bycia na serwerze, kiedy może nie być adminów. Pozdrawiam i prosiłbym o poważne rozpatrzenie mojego podania  
Posiadasz działający mikrofon: Tak 
Kontakt (GG / Steam):Steam ID: STEAM_0:0:8561183
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Jestem zarejestrowany od 26,  brakuję mi 2 dni do spełnienia danych wymogów, lecz jeśli jest możliwość przymknięcia na to okiem, bym był bardzo wdzięczny, jeśli zaś nie, złoże podanie ponownie za tydzień :) 

*Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda- Chętnie wspomogę serwer :)

Masz przegrane u nas raptem 1000 minut - to wystarczy, żeby odrzucić twoje podanie.

Jesteś z nami od niedawna i jak mam być szczery, to nawet Cie nie kojarzę (może jakieś prześwity). 

Co do zapoznania się z wymaganiami, to sporo Ci brakuje... Jak wyżej wspomniałem masz zaledwie 1000 minut + grasz u nas od 12 dni. Raczej wątpię, że opiekunowie/admini chcieliby przyjmować osobę do swojego grona, której praktycznie nikt nie zna. 

Co do:

12 minut temu, Mapecik napisał:

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Chciałbym pomoc adminom jak i nowym graczom

To jestem zdania, iż radzimy sobie na tyle, że jedyną opcją na stanowisko admina, jest to osoba znana opiekunom/adminom/graczom.

W Podaniu znalazłem +/- 4 plusy, ale chyba nie warto ich wymieniać, skoro na starcie podanie jest do odrzucenia.

Proponuje spróbować za min. 2 tygodnie, dać się nam poznać (oczywiście z tej dobrej strony) i przede wszystkim trochę więcej poświęcać czasu na serwer

Wnioskując, jestem na NIE.

Niestety jestem na nie, a dlaczego? Za krotko jestes z nami ,nie kojarze Cie z servera,a tak jak bylo juz pisane w niektorych podaniach potrzebujemy ludzi ,ktorym mozemy zaufac, z ktorymi juz troche sie znamy. Daj sie poznac nam , gracza i sprobuj ponownie  :-)

57 minut temu, DG1234 napisał:

Jaja sobie robisz ? ?

Niedługo za te swoje odzywki polecisz. Nie zdziw się któregoś dnia :) 

Co do samego podania, to robi ono bardzo dobre wrażenie. Niemniej, pozostają 2 kwestie - niedługo zmienimy wymagane 20 godzin na więcej, bo jest to niestety mylące na niekorzyść składającego, a drugą kwestie wyjaśnili Ci już koledzy. Daj sobie tydzień/dwa i śmiało wracaj z powrotem.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.