Jump to content

Moderator don Kubunio

don Kuba
 Share

Recommended Posts

Nick: don Kuba
Imię: Kuba
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:Są wakacje, więc najwięcej czasu online jestem rano.  Myślę, że dziennie mogę poświęcić od 3 do 4 godzin.
Opisz siebie: Jak już pewnie większość użytkowników wie, jestem śmieszkiem oraz duszą towarzystwa :P Przyszły technik logistyk oraz aktualny sportowy świr, siłownia (sygnatura @aXen zamyka wszystkim usta xD), rowerek, piłeczka itp. 
Dlaczego akurat Ty?: A dlaczego nie? Ludzie mnie znają, chęci mam. Czego chcieć więcej.
Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Kultura, porządek - to wszystko już jest. Myślę, że nic szczególnego bym nie wprowadził. 
Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Owszem pełniłem. Ostatni raz na poważnym forum było to ok. 1,5 roku temu. Chyba byłem dobrym modkiem, można o to zapytać @aXen'a :)
Kontakt: STEAM, PW forum, GG (jak będzie trzeba)

Pozwoliłem sobie skopiować poprzednie podaniem, gdyż od tamtego czasu nic się nie zmieniło.

• Technician
Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.