Jump to content

Moje ulubione książki.

Kubanczyq
 Share

Recommended Posts

Siema. Aby nie było spekulacji, że chciałem ten dział (w sumie nie tylko ja) i nic tu się nie dzieje, to wstawiam książki które są najciekawsze z mojej kolekcji.

DSC_0001.thumb.JPG.c42de6a48c2a207672dc1fbf2f466cf7.JPG

Stephen'a King'a zacząłem kolekcjonować parę tygodni temu. Przeczytałem "Misery" i bardzo mi się to spodobało, aktualnie czytam "Cmętarz Zwieżąt". Jeżeli ktoś lubi horrory to jego kolekcja jest idealna na wieczorną nude.

"Krime Story" chyba nie muszę przedstawiać za bardzo. Autorem jest sam Marcin "Kali" Gutkowski, a sama powieść wciągnie was na wiele godzin czytania. Osobiście czytając tę książkę minęły dobre 4 godziny. Za pare dni wstawie zdjęcie moich wszystkich książek w wolnym czasie. Te, które widzicie gorąco polecam.

To jak się chwalimy to się chwalimy :D

wszystkie dzieła Henryka Sienkiewicza oraz 2 z 4 książek (z serii o Robercie Langdonie) Dan Browna niestety nie mam "Aniołów i Demonów" oraz "Zaginiony Symbol" i parę książek u kolegi. Mam nadzieje, że nie wyjdzie wieczne przechowanie :P 

IMG_0013.JPG

Jeżeli kogoś interesuje spojrzenie "faceta na świat kobiet" z dobrym humorem, sarkazmem i pewną bezpośredniością to polecam:

-> Pokolenie Ikea
-> Pokolenia Ikea: Kobiety
-> Brud 

Piotra C.

Zaś, jeżeli kogoś interesują kryminały to polecam te Szwedzkie, wg mnie są najlepsze i nikt nie ma do nich startu (mogę prywatnie podesłać swoją bibliotekę na PW), szczególnie: Sagę Millennium, Jo Nesbo, Henninga Mankella i Camilię Lackerberg. Zaś ogólnie z kryminałów i tematów obijających (sensacja czy thriller): Coben, Grisham, Clancy i Joannę Chmielewską (zainteresowanie z mojej strony szczególnie pada na Polkę, ponieważ ma ogromny talent!).

Ja jakoś wielce nie czytam (wiem nie ma co się chwalić) ale jednak podrzucę wam 1 ciekawą książkę. Mianowicie jest to "Intruz" Stephanie Meyer. Z racji że książka osiągnęła duży sukces został nakręcony film "The Host" z 2013 roku. Klimat...  powiedziałbym science fiction oraz romantyczny ;)

Ps: Jak wrócę do domu dodam zdjęcie :D

Edited by Blladeerek

• 4 months later...

Seria Harry Potter (zdjęcia chyba niepotrzebne) Saga Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego, Seria książek oparta na serii gier Assassin`s Creed aktualnie 4 tom zacząłem, Wielki Marsz polecam gorąco, Mistrz i Małgorzata, Władca Pierścieni trylogia, Hobbit, Silmarillion, Czarne Stopy, Ten Obcy, Seria o Stalowy Szczurze Harrego Harrisona i wiele wiele innych.

• 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.