Jump to content

Nowe klany


Krystek
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj z resetem wjechały nowe, długo zapowiadane klany! Jakie nowości?:
- 2 nowe umiejętności do rozwijania, kondycja oraz monety za fraga. Kondycję można rozwinąć 10 razy, monety tylko 2 razy za wyższą cenę, gdyż jest to zdecydowanie najbardziej pożądana umiejętność.
- poprawa błędów z LPM komandosa z nożna, znikającym HP klanów, z błędem przekazywania klanu i wiele innych
- system wojen: liderzy mogą wyzwać swoje klany na wojnę, ustalają do ilu fragów będą walczyć oraz o ile monet! Należy wtedy fragowac się między klanami do określonej ilości. Zwycięski klan zgarnia wszystkie monety. Takiego czegoś jeszcze nie było! :)
- ranking klanów: na serwerze będzie topka klanów. Punkty do rankingu zdobywamy za: udział w wojnie, wygraną wojnę, rozwinięcie 1 umiejętności w klanie, wymaksowanie 1 umiejętności w klanie
- parę mniej istotnych dodatków oraz przegrupowanie menu
- 100 level na założenie klanu, max ludzi w klanie to 8

 

 

Niedługo na serwerze pojawi się bardziej szczegółowy opis w menu klanów. Klany są w formie beta, na pewno pojawią się jakieś błędy i niedociągnięcia więc należy je zgłaszać najlepiej w tym temacie. :)

Link to comment
Share on other sites

Odświeżę, bo ludzie są mało rozumni i nie potrafią przeczytać.

KLANY SĄ W WERSJI BETA, nie wszystko od razu działało tak jak chcieliśmy. Niektóre rzeczy można poprawić od razu, niektóre można poprawić dopiero po zresetowaniu klanów, czyli przy resecie. Mam nadzieję, że już więcej nie dostanę wiadomości, że coś nie działa i że klany są zjebane. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.