Jump to content

Zegnam


Sznycel
 Share

Recommended Posts

 Odchodzę z Tej serwerowni po roku grania na niej - ( Wcześniej 'Wakacje" to jeszcze więcej ) od Dawna byłem z wami ale muszę powiedzieć że czas szukać nowego serwera 

Odchodzę z powodu "Atmosfery na Waszym Kochanym JB" Jak to teraz wygląda to naprawdę szkoda gadać , odechciewa się grać i po dłuższym czasie zaczyna się nie nienawidzić Serwer . Oby tak Dalej ... Ci Ludzie mmmm Wspaniali są po prostu , ci Nowi admini mmmm Idealni .  Nie będę się rozpisywał .  Więc Zegnam wszystkich , Dziękuję za ten Rok grania z wami , niektóre chwilę  były naprawdę wspaniałe no ale .. To się skończyło więc  nic mnie nie trzyma. 

Więc Pozdrawiam osoby z którymi mi się naprawdę miło grało oraz tych z którymi nie grałem XD ( Te osoby powinny wiedzieć ;) ) 

A i jak kiedyś wpadnę specjalnie na innym nicku i jak usłyszę że ktoś zaczyna mnie obgadywać - Pool przede wszystkim to chętnie coś z tym zrobię i nie będzie już tak milutko

 

Edited by Sznycel
Link to comment
Share on other sites

Mowilem od samego poczatku jak Jessi zostal op, caaala administracja po 1 dniu zauwazyla ze serwer schodzi na psy, i wlasnie widzimy tego rezultaty.

My kontakt Łukaszku mamy :D Moze nie odchodz, tylko znowu zacznij grac na ZM :D no nic, Twoja decyzja. Milych wakacji krowko :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.