Jump to content

Podanie Adamtoziomal

Nie wiem
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Adamtoziomal

Mutacja głosu: Jest

Czas spędzony na serwerze (link do GT):http://www.gametracker.com/player/Adamtoziomal/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Miałem

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem aktywnym graczem, gram głównie w nocy kiedy nie ma administracji na serwerze i panuje chaos. Jestem w stanie odróżnić dobrego gracza od tego, który gra na wspomagaczach. Z graczami raczej się dogaduje.

Posiadasz działający mikrofon: Posiadam

Kontakt (GG / Steam):Steam ID:STEAM_0:1:217076685

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

'Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Miałem' 
rozwiń trochę się bardziej :P
myśle, że już gram od jakiegoś czasu, lecz Twoją aktywność zauważyłem od może 3 tygodni, moge sie mylić.
co do zachowania nie mam zastrzeżeń. 
generalnie byłbym na tak, lecz osobiście wolałbym żebyś jeszcze jakiś czas 'odczekał', decyzja nie moja.
PS. na serwerze nigdy nie panuje chaos :D

10 godzin temu, emosiem napisał:

'Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Miałem' 
rozwiń trochę się bardziej :P

Chłopie co on ma się tu rozwijać proste pytanie prosta odpowiedz miał albo nie miał i tyle ... już nie miałeś do czego się przyczepić ... 

co do mnie :

+często cię widzę na serwerze 

+wiek 

+mikro 

-/+ kultura 

+ udzielasz się na [email protected] 

+ steam 

Niby wszystko Tak , ale potrzebujemy na prawde ogarniętych osób do naszej paczki sam nwm . 

Zaryzykuje dam na Tak okres próbny byłby słuszna opcja . 

+ GT dobre
+ Ogarnięty 
Jedyny minus to Twoje bany. L7Z1ARn.png
Co chwile raszujesz długą, dostajesz za to bany i nie wyciągasz z tego wniosków. Te bany również nie są sprzed miesiąca, tylko z ostatnich dni. Są dwie opcje, albo nie znasz regulaminu, albo masz wywalone na regulamin. Nie wykonywanie celi po stronie TT też Ci się zdarzyło. Ogarnij w tydzień swoje zachowanie i nie łap już banów, a będę na TAK. Podsumowując teraz jestem na NIE, ale jak ogarniesz swoje zachowanie i za tydzień złożysz podanie to będę na TAK. :)

- GT super

- Steam jest

- Wymagania spełnia

Mimo wybryków wspomnianych wyżej myślę, że można spróbować. Myślę, że nie nabroił do tego stopnia, aby nie pełnił tej funkcji. Wielki plus za to, że dużo gra. W mojej ocenie masz zielone światło, lecz opiekunowie bacznie się będą tobie przyglądać :)

Bardzo dużo widać Cię na serwerze. Zgłaszasz na [email protected] jak i napisałeś słuszną skargę na forum na jednego z naszych graczy. Tak jak Mykmyk powiedział, te 3 bany to nie taka wielka tragedia. Nie przypominam sobie, żeby były z Tobą jakieś inne problemy. W związku z tym, że słabo Cię znamy zostajesz przyjęty na okres próbny, który będzie trwał 2 tygodnie.

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.