Jump to content

Podanie by Lol3K

Lol3K
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Lol3K

Mutacja głosu: Jest

Czas spędzony na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/Lol3K/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak posiadałem wielokrotnie admina.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem miłym,sympatycznym oraz kulturalnym człowiekiem. Wszelkie  problemy staram się rozwiązać natychmiastowo.

Posiadam doświadczenie jako Admin, często gram rano i późnym wieczorem gdzie czasami brakuje Admina na serwerze, mam dużo wolnego czasu który poświęcam na grę w Cs'a.

Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście 

Kontakt (GG / Steam):Steam ID: STEAM_0:0:4015623

GG:61684058

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

Jesteś z nami trochę za krótko, GT masz fajne, jeżeli pociągniesz takie GT jeszcze przez tydzień, to będzie dobrze.

Co do samego podania, to większość przemawia na twoją korzyść:

- Jesteś ogarnięty.

- Wiek odpowiedni.

- Wydajesz się być opanowany.

- Masz steama.

- Dużo zgłaszasz na [email protected]

- Posiadasz admina na Cod - także doświadczenie masz... ale tu się nasuwa pytanie: Czy nie zaniedbasz swoich obowiązków, adminując na obu serwerach? Pomimo skróconych wymagań (do 300 minut)

Zależy nam na tym, aby admin oddawał całego siebie na serwerze.

Moją propozycją jest spróbowanie za tydzień (oczywiście,  jeżeli GT będzie wyglądało jak dotychczas).

Wnioskując, jestem na NIE.

Pare razy zdazylo mi sie kickowac Cie za naduzywanie mica i obrazanie, pamietasz kicka micro + 16 ? Napisales mi ,ze dostales kicka za micro + 16,a masz 18 lat. Moim zdaniem na tyle sie nie zachowujesz.. Malo znany jak dla mnie. Takze jestem na NIE. Ogarnij mica ,daj sie poznac i zapraszamy  ponownie.

Fajnie, że masz już doświadczenie jako admin, ale jestem na serwerze prawie codziennie a Ciebie widziałam wczoraj pierwszy raz, więc musisz bywać częściej :)
Może (tak jak to zaproponował Aren) okres próbny byłby dobrym rozwiązaniem na sprawdzenie czy się nadajesz adminować ten za******y serwer :P

Jak już była mowa mamy mega zbitą dobrą pakę . W której każdy może na każdego liczyć znamy się długo jak i gramy razem długo . Moim zdaniem powinieneś zadbać o to byś był bardziej zauważalny relacje z adminami , samo zapoznanie się z nami , jak i czas który powinieneś przegrać , nawet częste udzielanie na [email protected] to jakiś plus widzimy że masz szeroką perspektywę . Wymagania reszta spełniasz w 100% , często cie ostatnio zacząłem widywać utrzymaj to przez tydzień może 2 i wtedy spróbuj . 

Martwię się tylko że nie ogarniesz coda z dd2 , że któryś z serwerów będziesz musiał odstawić na bok ale jeśli uważasz że masz tyle czasu jak i możliwości i dasz rade po 300 minut bywać tu i tu to nie mam nic przeciw . 

aktualnie jestem na nie , myślę że tydzień lub dwa i wróć złożyć podanie albo okres próbny jak @arenik pisał wyżej :) 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.