Jump to content

[Przyjęty] Podanie amx_empty?

amx_empty?
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: amx_empty?
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/amx_empty%3F/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu):  http://steamcommunity.com/profiles/76561198018792213/

Niestety nie uzywam steam grajac na serwerze poniewaz wchodzac wyskakuje mi blad "CIENT WORLD IS NULL.  :] Niesteyty nie potrafie rozwiazac tego problemu.;/

Steam ID: STEAM_0:1:29263242 / MOJE IP: 5.172.255.75
Doświadczenie adminowskie: Miałem admina przez nie cały rok na innej serwerowni.
Znajomość komend AMXX (skala 1-10):  8.5/10 . Czlowiek sie uczy :]
Czy jesteś w stanie płacić składkę?: Tak jestem w stanie placic.
Dlaczego Ty?: Myśle że większość graczy tutaj mnie kojarzy i lubi. Dużo gram przez co jestem wstanie utrzymać porzadek na serwerze.Mimo złego zachowania spowodowanym utrata lvla i pomylka admina za co wszystkich urażonych przepraszam,  jestem miłym i spokojnym graczem. Miłym dlaczego? Iz mam tak na nazwisko ^^
Kontakt:FB/STEAM/GG/FORUM lub na serwerze :D

Pozdrawiam wszystkim i licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ^^

Z góry dziekuje.

• Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

35 minut temu, T}{C OuVVeK napisał:

ouvek jak wspomnialem wyzej . nie moge wejac na serwee na steamie wyskakuje mi blad CLIENT WORLD IS NULL czy cos w ten desen. nie potrafie sobie z tym bledem poradzic. google przejrzane.. i przyzwyczailem sie juzndo gry na Ns. 

Tymczasem jestem wstanie sprawowac fukncje admina na NS a w najblizszym czasie postaram sie ogarnac tego STEAMA> Oczywiscie jestem zazwyczaj online na steamie ale gdy wbijam na serwa musze isc OFF. 

Bd sie staral pelnic te role admina jak najlepiej bd mogl ^^. 

//`S@MCZYK

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu...

12 godzin temu, amx_empty? napisał:

ouvek jak wspomnialem wyzej . nie moge wejac na serwee na steamie wyskakuje mi blad CLIENT WORLD IS NULL czy cos w ten desen. nie potrafie sobie z tym bledem poradzic. google przejrzane.. i przyzwyczailem sie juzndo gry na Ns. 

Nie wypowiadaj sie we wlasnym podaniu.

Na Tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.