Jump to content

DG1234
 Share

Recommended Posts

Witam proponuję dodać plugin na wywalanie afk. Wiem takie coś było ale było mówione że admini są itp no to tak 

połowa adminów ma na to wylane a większości nawet na serwerze nie ma dzisiaj siedziałem na serwerze od 8 do 12 i żadnego admina a było z 5 afk 

I przydało by się to na takich co grzeją dupe za przeproszeniem na spect i nie dość  że zawalają slota i nie można wbić było kilka takich sytuacji że chciałem wbić a tu 6 osób na spect 

to jeszcze nabijają godzinny a potem podania na admina składają nie grając 

To na tyle 

6 minut temu, DG1234 napisał:

to jeszcze nabijają godzinny a potem podania na admina składają nie grając 

Przykłady? Ja nie kojarzę takich, co siedzieliby na spect i przychodzili składać podanie :) 

6 minut temu, DG1234 napisał:

połowa adminów ma na to wylane

Jeżeli Admin jest i nic z tym nie robi, to znaczy, że ma powód. Mam ludzi, którzy rozumieją grę.

7 minut temu, DG1234 napisał:

a większości nawet na serwerze nie ma dzisiaj siedziałem na serwerze od 8 do 12 i żadnego admina a było

Tragedią tu pachnie, rzeczywiście. Ten serwer nie jest w ogóle pilnowany. 

30 minut temu, Lol3K napisał:

Niestety zgadzam się gralem od 7:30 do 11 .

0 adminów a ludzie afk

Niestety nie jesteśmy w stanie wstawać specjalnie o godzinie 6, żeby afk'ów wywalać. 

Natomiast, większość dnia (mowa o 12 - do nocy) jest jakiś admin na serwerze, także wprowadzać takie coś, to raczej słaba opcja. Szczególnie, że w godzinach 7-10 rzadko jest full serwer.

6 minut temu, arenik napisał:

Niestety nie jesteśmy w stanie wstawać specjalnie o godzinie 6, żeby afk'ów wywalać. 

Natomiast, większość dnia (mowa o 12 - do nocy) jest jakiś admin na serwerze, także wprowadzać takie coś, to raczej słaba opcja. Szczególnie, że w godzinach 7-10 rzadko jest full serwer.

Oj niestety  jest full serwer o 8 czekałem 5 min aż ktoś wyjdzie bo był full 

Edited by DG1234

Teraz, DG1234 napisał:

Oj niestety nie jest full serwer o 8 czekałem 5 min aż ktoś wyjdzie bo był full 

Dobrze, ale napisałem, że rzadko. Jeżeli byłby codziennie full to sporo takich propozycji by się pojawiało.

Co do samego tematu, jestem na NIE.

No ok ale jest aż 6 adminów i połowa nie reaguje na [email protected] zawalają slota inni gracze 

Tu sobie zobacz 4 graczy sobie siedzi na spect ( już 2 mapę ) http://www90.zippyshare.com/v/DIV2PFcw/file.html

Żadnego z 6 adminów o godzinie około 13:50 nie było a  chyba większość już powstawała ;)  

Bo powiem szczerzę Ciebie widzę najbardziej na serwerze jeżeli chodzi o aktywność adminów a nie którzy to sobie zlewają 

48 minut temu, DG1234 napisał:

No ok ale jest aż 6 adminów i połowa nie reaguje na [email protected] zawalają slota inni gracze

Admini nie są robotami, może czasem zareagują chwilę później a nie od razu jak napiszesz na [email protected], ale to nie znaczy, że nie reagują wcale i olewają swoje obowiązki.

Na chwilę obecną na serwerze mamy 9 adminów. Przez większość doby serwer jest pilnowany przez przynajmniej jednego z nich. Często możemy się spotkać również z 3 czy 4 adminami będącymi na serwerze jednocześnie. Są admini, którzy bardzo często grywają właśnie z rana. To oczywiste, że zdarzą się takie chwile kiedy na serwerze nie będzie nikogo z nas, ale wgrywanie takiego pluginu z tego powodu uważam za zbędne. Propozycję odrzucam.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.