Jump to content

Aktualizacja bety CS:GO wprowadza długo wyczekiwane zmiany w GOTV


Recommended Posts

Od dłuższego czasu nie było jakichkolwiek zmian w becie Counter-Strike: Global Offensive. Aż do ostatniej nocy! Valve przed kilkoma godzinami zaprezentowało listę aktualizacji, jakie zostały wprowadzone. Te dotyczą wyłącznie GOTV i mogą znacząco umilić nam oglądanie spotkań na najważniejszych turniejach.

Niejednokrotnie zdarzało się, że podczas oficjalnych meczów profesjonalnych drużyn obserwatorzy przeoczyli kilka istotnych fragów, których później nie mogliśmy już zobaczyć. Człowiek nie jest nieomylny, więc trudno mieć do nich pretensje, a możliwości oferowane przez CS:GO były dość ograniczone. Właśnie dlatego producent gry w końcu zdecydował się temu zaradzić.

Wprowadzone (póki co tylko w becie, ale kompatybilne z wersją 1.35.8.9 CS:GO) zmiany mają ułatwić życie obserwatorom i pozwolić na zobaczenie większej liczby fragów widzom. W jaki sposób? Od teraz obserwatorzy będą mogli śledzić w dwóch wersjach – z mniejszym oraz większym opóźnieniem. W przypadku pominięcia fraga przez jednego obserwatora, wciąż będzie można go pokazać dzięki drugiej wersji. Ponadto, dodatkowe komendy sprawią, że przełączanie pomiędzy POV-ami poszczególnych obserwatorów będzie dokonywane płynnie, dzięki czemu w przypadku powrotu do fragów, które mogłyby zostać nie pokazane na streamie, nie będziemy nawet wiedzieli, że tak mogło się stać.

 

źródło: cybersport.pl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.