Jump to content

SUPER?

Dziekizawspolnelata
 Share

Recommended Posts

Wzór:

Twój nick na serwerze:SUPERBOHATERKA!

Mutacja głosu:NIE DOTYCZY

Czas spędzony na serwerze (link do GT):

http://www.gametracker.com/player/SUPERBOHATERKA!/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: ADMINOWAŁAM JUZ NA 6 SERWERACH, COS TAM SIĘ WIE

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: wkurza mnie to, gdy siedzą przez całe rundy na respie i nie reagują na nic, albo jak jakiś dzieciak drze się do mikro albo wyzywa innych, gram w godzinach, kiedy nie zawsze jest admin więc może trochę pomogę? albo te pozajmowane specty...

Posiadasz działający mikrofon:tak ale mam głos jak 10 letni chłopiec

Kontakt (GG / Steam):Steam ID:TEAM_0:1:44413747

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: posty są, na forum juz trochę jestem, adminowałam kilka lat, warnów nie mam, na serwerze gram juz ze 3 miesiące, dojrzałośc emocjonalna chyba nienajgorsza, steam jest, 16 ukończone, regulaminy przyswojone

*Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda.

Wymagania:

1. Aktywność na forum: 5h, 10postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów.

2. Aktywność na serwerze: minimum 20h i 2 tygodnie stażu.

3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna.

4. Platforma STEAM i ukończone 16 lat. 

5. Znajomość oraz akceptacja regulaminu forum i admina

Adminów potrzeba, z tego co przebywałem z tobą na serwerze, wydajesz się ogarnięta - nie było z tobą żadnych problemów. +

Wiek odpowiedni. +

Jedyne co bym poprawił, to zamiast siedzieć w jeden dzień ponad 300 minut, rozłożyłbym to na "raty", żeby jednak codziennie mieć kontakt z serwerem (chyba, że praca/szkoła Ci na to nie pozwala).

Podsumowując, jestem na TAK

27 minut temu, arenik napisał:

Adminów potrzeba, z tego co przebywałem z tobą na serwerze, wydajesz się ogarnięta - nie było z tobą żadnych problemów. +

Wiek odpowiedni. +

Jedyne co bym poprawił, to zamiast siedzieć w jeden dzień ponad 300 minut, rozłożyłbym to na "raty", żeby jednak codziennie mieć kontakt z serwerem (chyba, że praca/szkoła Ci na to nie pozwala).

Podsumowując, jestem na TAK

W związku z moją pracą nie mam możliwości tak tego rozłożyć. Czasem nie ma mnie dobę albo dłużej w domu więc nie mam szans pograć, czasem mamy taka tabakę że nawet nie miałabym sił włączyć laptopa ;) dlatego nadrabiam w inne dni ;) na szczęście największe imprezy mamy w pracy w weekendy, kiedy inni admini mają wiecej czasu ;)

Widze Każdy powyjadał mi wszystkie słowa i nie mam co napisać :( no ale co dużo mówić jak widać wszystko na Tak tylko luki w GT ale każdy ma swoje możliwości bycia na serwerze i przyczyny które dotyczą ich braku :) także jeszcze jedno wielkie TAK ! 

Również na tak!

• Widywałem na serwerze. Aktywna, służy pomocą.
  • Mikrofon sprawny, ale z Twoim głosem faktycznie było coś nie tak :D
  • Gametracker
  • Nie masz mutacji, ale siła wyższa :D .
  • Kulturka jest.

Nie wiem co musielibyście zrobić, aby jej nie przyjąć :x. Powodzonka!

Edited by Koyaanisquatsi
jesu, fatalny błąd xd

5 godzin temu, Koyaanisquatsi napisał:

Nie wiem co musielibyście zrobić, aby jej nie przyjąć :x.

Musielibyśmy odrzucić podanie, ot co!

Godzinę temu, DG1234 napisał:

+ jest hot 18 ^^ 

2x starsza od Ciebie, zły trop :)

16 godzin temu, Justa napisał:

czy zajął się lemingami

Polecę Adamowi, żeby się Tobą zajął. 

@SUPERBOHATERKA!

Przyjmij zaproszenie od Czarnej - będziecie tutaj wymarzonym duetem dziewczyn. Taką przynajmniej mam nadzieje. 

Edited by kuchy

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.