Jump to content

Recommended Posts

Witaam ! :)

1. Nick: Mój nick na którym gram na waszym serwerze too |ZDZ| (Mam na imie Daniel)

2. Wiek: 19 lat (prawie 20) 

3. Mutacja: Chyba już po :P

4. Mikro: Jest! 

5. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/|ZDZ| Ulica zyciem tetni/94.75.91.121:27015/ - Gralem na wczesniejszym nicku, przed odstanim restartem serwera :)

6. Znajomość amxx (0-10): 8/10 - Wystarczająco dużo.

7. Steam / Nonsteam: Non

8. Dlaczego Ty?: Chciałbym wesprzeć trochę ekipę Adminów bo widzę że czasem nie wyrabiają, znam się na rzeczy nie staram się by zabłyszczeć. Miałem małą serwerownię (znam się na rzeczy) Wyrwać chwasta co zaraża plony poprzez nadużywanie mikro czy łamanie regulaminu.  Wiem co powinien admin :)

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera?  z Regulaminem za chwilę się zapoznam,  wymagań szczerze mówiąc nie spełniam na 100% dlatego że nie mam tam 5h na forum (jak dobrze pamietam ze tyle trzeba). Dlatego że przed chwilą dopiero co założyłem tutaj konto ale nabije 5h w ciągu dnia :)

10.  Raz na miesiąc mogę tam dofinansować 1s2k  psc 50zl :) nie co każdy miesiąc bo wiadomo jak jest z chajsem.

PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE PODANKA ! :)
    Lece bić fragi :D

Edited by |ZDZ|

Steama planuje kupić Exel, co do czasu gry to będę jak najczęsciej sie da na bank codziennie, aczkolwiek od jutra zaczynam pracę nową i może mnie deczko ograniczyć ale nie zmienia to faktu że będe dalej kosił codziennie :D

38 minut temu, |ZDZ| napisał:

Steama planuje kupić Exel, co do czasu gry to będę jak najczęsciej sie da na bank codziennie, aczkolwiek od jutra zaczynam pracę nową i może mnie deczko ograniczyć ale nie zmienia to faktu że będe dalej kosił codziennie :D

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu, mniejsza szansa na zostanie adminem.

• 2 weeks later...
  • Support Admin

No nie, gt zerowe po takim czasie. Specjalnie czekałem na poprawę, żebyś warunki spełniał. Kupa, więc i z podania kupa.

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
  • Support Admin
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.