Jump to content

admin V3

Szyper
 Share

Recommended Posts

1.Nick:Szyper
2.Imię; Szymon
3.Wiek 26 lat
4. Znajomość AMX (1-10)  6-7 nie pamiętam większości komend ,ale da rade przypomnieć
5.Sprawny i działający mikrofon; tak
6.Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Szyper/91.224.117.247:27015/
7:Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Lubię pomagać innym oraz widzę ,że mało adminów jest z rana
8:Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Steam_ID: 0:1:121783019
9.Staż w Counter-Strike 1.6 : będzie z 8 lat
10.Czy posiadałeś już admina? Tak. Już się wypowiadałem na poprzednim podaniu co i jak na byłej serverowni pełniłem rolę [email protected] 
11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przypadkiem szukałem różnych serverów oraz forum i trafiło na ten

Jeden Słowny warn ,ale Krystek powiedział ,że mogę się starać o admina

Edited by Szyper

player_time.png.ae073a39b2e9320d72e4f18f47a14dec.png

Grasz bardzo w tzw. "kratkę". Raz godzinę, potem 42 minuty, następnie widzimy 93, 30, 128, 124, 46 i dziś grałeś tyle co nic. Mając admina raczej nic nie zmienisz i nie pisz "jak będę miał admina to zacznę grać i poprawię GT".

Na serwer wchodzisz i praktycznie po rundzie czy dwóch wychodzisz.

4 godziny temu, Szyper napisał:

Lubię pomagać innym oraz widzę

Przez te 7 dni nie widziałem abyś w ogóle pomagał, oczywiście to moje spostrzeżenia i na pewno gram krócej od Ciebie, może ktoś mnie poprawi.

Aktualnie jestem na nie.

@Est serio? Jeżeli on chce być adminem, to ma pokazać aktywność przed i w trakcie jego trwania, a nie "dostanie admina to może się poprawi".

Edited by Asthamanti.
Poprawka.

ja dam Tak 

fakt aktywnosc na serwerze nie jest zachwycajaca ale mysle ze moze sie poprawisz jak dostaniesz admina mysle ze mozna dac ci szanse

@Asthamanti. wiem wiem ale tak czy siak jak nie bedzie mial aktywnosci anserwerze to zostanie zdegradowany ponieważ w tygodniu musi miec przegrana jakas ilosc godzin

Edited by Est

3 godziny temu, Asthamanti. napisał:

Przez te 7 dni nie widziałem abyś w ogóle pomagał, oczywiście to moje spostrzeżenia i na pewno gram krócej od Ciebie, może ktoś mnie poprawi.

Aktualnie jestem na nie.

Tutaj zgodzę sie z kolegą wyżej , gram tyle czasu i od jakiegoś tygodnia może raz widzialem Szyper'a.

Na Nie , popraw aktywność na serwerze wtedy będę na duże tak :)

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.