Jump to content

Podanie na admina

TYTANOWY JANUSZ
 Share

Recommended Posts

1. Nick:TYTANOWY JANUSZ

2. Wiek:16

3. Mutacja:TAK

4. Mikro:NIE POSIADAM W TYM MOMENCIE

5. Link do GT:http://www.gametracker.com/server_info/94.75.91.121:27015

6. Znajomość amxx (0-10):/6/10

7. Steam / Nonsteam:Steam

8. Dlaczego Ty?Ponieważ gram  codziennie robię często nocki i muszę ja zawszę ogarniać admina w nocy jak ktoś lata odpalony :D

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera?Tak

Na wielkie NIE.

Obrażasz mnie..

Podważasz moje decyzję 

Forum leży

Spamisz mi ciągle na [email protected] , że każdy kto Cie zabije ma cheaty, a kiedy mówię Ci , że czysty to piszesz skargi durne.

A kiedy kazałem Ci demko dać na forum bo ktoś haxował pytałeś się gdzie to demko masz ( Sam nagrywałeś).

Koleś nawet gt nie umiesz się obsłużyć link: http://www.gametracker.com/player/TYTANOWY JANUSZ/94.75.91.121:27015/

8. Dlaczego Ty?Ponieważ gram  codziennie robię często nocki i muszę ja zawszę ogarniać admina w nocy jak ktoś lata odpalony 

Nic z tego nie rozumiem. Dziś mi pisałeś , że ktoś latał odpalony w nocy na aim i wh kazałeś mi ss mu dawać. Koleś pisałem Ci, że jest coś takiego jak forum i dział z zgłoszeniami , ale ty dalej szukałeś dziury w całym..

Podsumowując.

Ten gracz nie nadaje się nawet na okres próbny. @Roni niech sprawdzi logi to sam zobaczy co on na [email protected] pisze przez cały dzień..

Myślę ,że gracz kłamię co do AMXMODU. Mikro miałeś i co teraz Ci się zgubiło?

Edited by Exelek

Jestem na TAK jesteś aktywny myślę że powinieneś dostać okres próbny, wydaje mi się że czasami przesadzałeś na [email protected] ale kiedyś o drugiej pisałeś do mnie żebym zbanował typa na aimie, wydaje mi się że przydałbyś się choćby nawet do tego żeby wyrzucić z serwera odpalonego aimera których z resztą na go modzie nie brakuje.

• Support Admin

Podanie zamykam. Gracz zadeklarował powrót na inny serwer naszej sieci, u nas raczej grać nie będzie...

• 3 months later...
  • Support Admin
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.