Jump to content

Problem z dźwiękiem

0la
 Share

Recommended Posts

Gram na laptopie. Od niedawna, co jakiś czas po włożeniu słuchawek nie było w ogóle dźwięku. Trzeba było wyciągnąć i włożyć jeszcze raz. Dopiero reagował.

Wczoraj wieczorem dźwięk był już tylko na słuchawkach.

Dzisiaj po włączeniu w ogóle nic nie reaguje. Ani na YT, ani na innych stronach. Próbowałam WMP, ale wyskakuje jakiś błąd. Kiedy podłączę słuchawki nawet ich nie czyta.

Czy to karta dźwiękowa czy coś innego? Proszę o pomoc :(

Może to być karta tak jak mówisz albo wejście do słuchawek lub poprostu wina słuchawek                             

giphy.gif.550ba131989f90157daa425eca6dff30.gif

5 minut temu, Yeeeeeep napisał:

Może to być karta tak jak mówisz albo wejście do słuchawek lub poprostu wina słuchawek                             

giphy.gif.550ba131989f90157daa425eca6dff30.gif

Jak zawsze pomocny. Ustaw że sobie tego gifa jako podpis, a nie wrzucaj pod każdym postem.

@Aleksandra miałem podobną sytuację na PC. Słuchawki działały na każdym innym sprzęcie, tylko nie na komputerze. Okazało się, że wyrwałem wejście do audio jacka, przez co trzeba było albo lutować kabelki, albo wymienić wejście do jacka.

Wrzucę zdjęcie, żeby pokazać o co mi chodzi.

http://www.tinypic.pl/bqcf3jh45ve4

Strzelam, że przez nieuwagę szarpnęłaś wpiętymi słuchawkami, przez co stało się to, co się stało.

I dlatego nie działa żaden sprzęt audio. Niestety nie jesteś w stanie w 100% tego stwierdzić, bo jest tylko jedno wejście w laptopie. W PC sprawa ma się inaczej.

Nie jest to droga sprawa, więc lepiej nie kombinować nic samemu.

Pozdrawiam,

~Sadysta

@Sadysta Ale czy mogłoby to spowodować coś takiego:

20170616121425_1.thumb.jpg.76bad96219fc769fbc8d2caebaf24efc.jpg

Włączyłam CS i nagle 5 osób pokazuje że coś mówi <pytałam admina który był i zaprzeczył> z resztą cały czas się tak pokazywało.

Więc wyłączyłam i włączyłam jeszcze raz:

20170616122435_1.thumb.jpg.5c0c31fcc83b5fbaee045f1f7bef45f7.jpg

Tym razem nie wyskoczyło od razu ale po jakiejś minucie.

Dodatkowo bardzo skoczył mi ping. Aktualnie jestem sama w domu i nikt oprócz mnie nie korzysta z wi-fi, więc nie rozumiem ...

Edited by Aleksandra

3 minuty temu, Aleksandra napisał:

@Sadysta Ale czy mogłoby to spowodować coś takiego:

20170616121425_1.thumb.jpg.76bad96219fc769fbc8d2caebaf24efc.jpg

Włączyłam CS i nagle 5 osób pokazuje że coś mówi <pytałam admina który był i zaprzeczył> z resztą cały czas się tak pokazywało.

Więc wyłączyłam i włączyłam jeszcze raz:

20170616122435_1.thumb.jpg.5c0c31fcc83b5fbaee045f1f7bef45f7.jpg

Tym razem nie wyskoczyło od razu ale po jakiejś minucie.

Dodatkowo bardzo skoczył mi ping. Aktualnie jestem sama w domu i nikt oprócz mnie nie korzysta z wi-fi, więc nie rozumiem ...

Szczerze mówiąc, nie widzę powiązania między jednym a drugim, ale tym bardziej między tą sytuacją a kartą dzwiękową. Uciekam do pracy, ale pomyślę o tym i dam znać wieczór. 

Przeskanuj kompa lepiej bo widze ze nie tylko problemy z audio xd 

W razie czego zawsze mozna dokupic karte dzwiekowa na usb za 20 zl, szalu nie robi, jest na tym samym poziomie co integra w laptopie.

Przeskanuj kompa jakims baidu i daj znac.

31 minut temu, Futuba napisał:

W razie czego zawsze mozna dokupic karte dzwiekowa na usb za 20 zl, szalu nie robi, jest na tym samym poziomie co integra w laptopie.

Sound Blaster Play - 50 zł i szał robi :D

Polecam odtwarzacze dźwięku na USB - jack ssie pałe

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.